Pure - Tocadisco

Pure - Tocadisco

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Cena: 650 Kč, V.I.P. 1.090 Kč

V ceně VIP lístků je obsažen vstup do VIP sekce klubu Mecca. Host při koupi tohoto lístku předejde čekání ve frontě u vstupu do klubu a ambasador jej posléze doprovodí přímo do VIP zóny.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

PURE – TOCADISCO SE VRACÍ 13. ÚNORA DO PRAHY

První beznadějně vyprodané vydání klubové noci agentury United Music s názvem PURE, přivítalo v prosinci v pražském Slovanském domě světovou DJskou jedničku Armina van Buurena. Nyní přichází druhé pokračování, které se pouze pro tentokrát odehraje v klubu MECCA, a jehož hlavní hvězdou bude německý DJ, jeden z nejlepších houseových producentů a remixérů současnosti TOCADISCO. Po svém úspěšném představení desetitisícovému publiku na Prague Sessions s Paul van Dykem v září 2008, budeme nyní svědky jeho vystoupení poprvé v klubovém prostředí.

TOCADISCO vstoupil do hudebního světa prvním hitem „Nobody Likes The Records That I Play“. Následovalo celosvětové turné, a skvělé remixy pro různé umělce jako Mylo, Axwell & Ingrosso, The Egg, Deep Dish, Moby, ATB, New Order, Pet Shop Boys a mnoho dalších. Vydává další hitovky „You're No Good For Me“, „Music Loud/Crazy Cursor“, remix „Walking Away“ a megahit Morumbi. Úzce spolupracuje s Davidem Guettou na hitech jako Love Dont Let Me Go nebo Tomorrow Can Wait.

Kromě neuvěřitelně plodné producentské dráhy stíhá Tocadisco vystupovat na nejvýznamnějších tanečních událostech po celém světě.

Vedle TOCADISCA na druhém vydání PURE vystoupí domácí hvězda Michael Burian, Nesquik, rezident populární noci Rehab, další talentovaní DJs na druhé Rehab stagi.

 

http://www.youtube.com/watch?v=aM4HbjQVaI4

http://www.youtube.com/watch?v=yd2F69-OO6s

http://www.youtube.com/watch?v=AW1EA6MnVX8

Fotky a videa

Facebook