Stimul Festival - Anbb - Blixa Bargeld/ Alva Noto (DE)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Apokalypsa 18 Years Anniversary

Výhodný nákup

Bobycentrum, Brno

24.11.2017

Absurd Minds (D), K.I.F.O.T.H (SR) + Terminal State (SR)

Underdogs - Eternia Smíchov, Praha 5

25.11.2017

Spojení Blixy Bargelda z Einstürzende Neubauten s elektronikou, kterou produkuje Alva Noto způsobilo minulý rok příjemný šok všem hudebním fanouškům a publicistům. Deska Mimikry od projektu ANBB sklidila zasloužené vavříny v podstatných alternativních hudebních žebříčcích. První pražská koncertní zastávka ANBB tak slibuje jednu z hudebních událostí sezóny
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

STIMUL festival uvádí:

ANBB -  Blixa Bargeld/ Alva Noto (DE)

Spojení Blixy Bargelda z Einstürzende Neubauten s elektronikou, kterou produkuje Alva Noto způsobilo minulý rok příjemný šok všem hudebním fanouškům a publicistům. Deska Mimikry od projektu ANBB sklidila zasloužené vavříny v podstatných alternativních hudebních žebříčcích. První pražská koncertní zastávka ANBB tak slibuje jednu z hudebních událostí sezóny!

Berlínský  tvůrce experimentální elektronické hudby a vydavatel Carsten Nicolai působí pod pseudonymem Alva Noto a v rámci hudební scény patří k nejvýraznějším představitelům exaktně pojaté, matematicky přesné elektroniky. Alva Noto není z těch tvůrců, kteří elektronickými zvuky přivolávají a imitují poetické duchy, místo toho s lékárnickou přesností odměřuje své rytmy a pečlivě zkoumá frekvence svých sinusovek, skutečné „bezbarvé barvy“ elektronické hudby. S Blixou Bargeldem, leaderem a mozkem legendárních industralistů Einstürzende Neubauten, Alva Noto v loňském roce vytvořil duo ANBB. Dlouhohrající album Mimikry se stalo jednou z nejdůležitějších hudebních událostí roku 2010. Duo na něm předvádí, že stoprocentně živá hudební řeč Blixy Bargelda a bezezbytku digitální vyjadřování Carstena Nicolaie dokáží koexistovat způsobem, který ani jednu z nich neupřednostňuje. Bargeld se ve svém zpěvu a textech dokáže odvázat stejně jako když má za sebou čtveřici členů Einstürzende Neubauten, Nicolai vytváří komplexní, energické rytmy, jimiž dokonale supluje zvuk kapely a přitom ani na krok neustupuje od úsporné strohosti, jíž přijal za vlastní.

ODKAZY:

http://www.raster-noton.net/anbb/

http://www.alvanoto.com/

http://www.blixa-bargeld.com/

www.divadloarcha.cz

 

Pořádá STIMUL festival - www.stimul-festival.cz

Partneři: Hlavní město Praha

Mediální partneři: A2, His Voice, freemusic.cz

Facebook