Party balíček Bobyevents - Viva Bohéma + Bobynation

Party balíček Bobyevents - Viva Bohéma + Bobynation

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Cena: Speciální akce: Kupte si lístek na Bobynation a Viva Bohéma a zaplatíte pouze 690,-Kč.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

26.9.2009

Skvělý lineup a kvalita - Viva Bohéma

DJs: Hernan Cattaneo (Arg), Andy Moor (UK), David Vendetta (F ), Alex M.O.R.P.H. (Ger), Fred Baker (Bel), Laydee Jane, Neo, Milan Lieskovsky, Michael C, Nifra, Marcello Totti, Marcus Cooper, Breeth Mekki Martin, Texx.
www.bobyevents.cz

Carpe diem - užívej dne a Luxus si může dovolit každý. To jsou hlavní motta nové party Viva Bohéma, která si krom skvělé hudby a špičkových interpretů klade za cíl přinést do brněnského Boby Centra party na opravdu špičkové úrovni.
Podívejme se nejdříve ale na to, co Vás zajímá nejvíce a to lineup. Ten byl vybírán s největší pečlivostí. Celá noc se v Boby Centru ponese v tónech house, trance a progressive.
Víte co mají společného Frankie Knuckles, Inner City a Derrick May? Všichni tito měli největší vliv na člověka, který udělal Jižní Americe největší reklamu na poli elektronické hudby. Rodák z argentinského  Buenos Aires, DJ, který patří mezi ty, co mají nabitý kalendář na celý rok dopředu.
Poprvé v České republice, hvězda house a progressive, dámy a pánové s velkou radostí Vám představujeme headlinera party Viva Bohéma - HERNAN CATTANEO!
To ale samozřejmě není vše. Support bude opravdu hvězdný a to v čele s nejúspěšnějším francouzským DJem a producentem, autorem hitů She loves me a Alicante, který vydáví své skladby na labelu houseového guru Rogera Sancheze, rodák z Paříže - DAVID VENDETTA.
Víte kdo zremixoval tracky počínaje Britney Spears, Avril Lavigne až po Tiesta a Paula Oakenfolda? Víte kdo dokázal v 11 letech naprosto s přehledem ovládat 6 hudebních nástrojů? Po dalších dvou letech si troufl na gramofony a v jednadvaceti letech už boural svými sety desetitisícové davy nadšených fanoušků. Spolupráce s lidmi jako Adam White, Above & Beyond, Martin Smith přinesla úspěch jeho skladbám ale i jemu samotnému. Hity jako Air for Life, Whiteroom a nebo Halcyon. Ano, přesně toto vše má na svědomí - ANDY MOOR.
Německo není jen Paul van Dyke, je tam i spousta dalších, velmi úspěšných DJs a producentů, kteří si vydobyli respekt širokého publika. Dalšího DJe ale přesto určitě všichni znáte. Jeho spolupráce s Woody van Eyden, nese plody a zásobuje s nimi trh. Tentokráte ale navštíví Českou republiku sám - ALEX M.O.R.P.H.
Dalším z řady veleúspěšných remixérů, který navštíví party Viva Bohéma bude u nás velmi známý producent, který si famózně počínal na poli remixů, kde pracoval s tracky od Blank & Jones, Timo Maase, Nielse Van Gogha, Corvina Daleka, Kay Cee nebo Sinead O´Connor. I tyto předělávky mu pomohly do top kategorie producentů tranceu. Dokonce měl k dispozici i Tiëstovo Adagio For Strings, které také přetvořil podle své vize. Může se pyšnit i tím, že spolupracoval se třemi největšími trancovými labely na světě. Kromě výše zmíněného Tiëstova Magik Muzik to byly ještě Armada (Armina Van Buurena) a Vandit - FRED BAKER.

Domácí a slovenská špička Laydee Jane, Milan Lieskovsky, DJ Neo, Michael C, Nifra, Mekki Martin a další. Těžko si představit v Boby Centru kvalitnější lineup. Atmosféru pak bezpochyby rozproudí 30 překrásných tanečnic se stylovým bodypaintingem. Zvláště, když vystupující na třech pódiích, podpoří špičkový sound systém a dosud nevídaný světelný park. Zkrátka Boby jak jste jej ještě neviděli.
Ale špičkové péče se nedostane jen vystupujícím, tím hlavním jste pro nás vy - návštěvníci. Proto pro vás, kromě perfektně propracované produkce, připravujeme celou řadu pozorností, které jak věříme, přispějí ke skvělé atmosféře. Třpytivé dekorace podtrhnou rozdávané zlaté vějíře či tak oblíbené lightsticky. Cestu domů pak zase zpříjemní Cdčka hlavních hvězd noci.

24.10.2009

BOBYNATION

Laser Show Hall: Valentino Kanzyani (Si), Alexander Kowalski - live (Ger), Johannes Heil - live (Ger), Space DJs (UK), Christian Fisher (Ger), Lucca (Cz), Vortechtral (UK)

La Grotta: Cosmic Gate (Ger), Mr. Sam (Fr), Ronald van Gelderen (Nl), Eddie Sender (Sk), Martin Gredner, Texx

Bobycentrum v Brně přichází hned z úvodu sezóny se svou druhou party. Po party VIVA BOHÉMA, která je více houseově zaměřena, přicházíme s akcí BOBYNATION, která se bude nést ve znamení techna. A to ne ledajakého. Opět jsme se pro Vás všechny, kdo máte rádi taneční hudbu, snažili vybrat to nejlepší, co se po světě techna pohybuje. Bobycentrum se opět rozvibruje pod tóny live actů a vystoupení DJs mnoha národností. Rádi bychom Vám nabídli stylovou pestrost, aby si vybral doopravdy každý, dokonalý zvuk a projekci v režii profesionálů. V útulném prostředí Bobycentra naleznete příjemné ceny na barech, na které jistě nejste z tohoto prostředí zvyklí, dokonalý personál a hlavně to, co je pro nás velmi důležité a to pocit bezpečí.

Co Vás určitě ale zajímá nejvíc, je rozdělení stageí.
Nejdříve zabrousíme do největšího zábavního komplexu v Brně a to do Laser Show Hall. První osobou v lineupu, je člověk, který rozhodně není neznámým pro české fanoušky taneční hudby. Majitel labelu Jesus Love You a Recycled Loops, který vlastní společně s Umekem, rezident klubů Ambasada Gavioli a Sub Sub. Z jeho vlastní produkce vyčnívá především deska „House Soul". V minulém roce navštívil snad všechny nejvýznamnější festivaly v Evropě, včetně jednoho z největších a to Monegros desert festivalu. Představitel funky techna a velký oblíbenec českého publika slovinec VALENTINO KANZYANI.
Těšíte se již dlouho na „pravé" live techno vystoupení? My Vám dopřejeme rovnou dvě, ale vezměme to po pořádku. Již dlouho se v České republice neukázal. Jedná se o jméno, jenž udávalo směr taneční hudbě nejen v Německu. Několikrát po sobě vyhlášený nejlepší producent Německa, jeho hity, kterými zásoboval taneční svět, se hrají dodnes. Svoji kariéru nerozjel nikde jinde než v nejrespektovanějším klubu na světě berlínském Tresoru. Říká se mu také Mr. Kanzleramt. Vystupuje výhradně v live vystoupení - ALEXANDER KOWALSKI.
V live vystoupeních pokračujeme! Stále zůstáváme v Německu. Kde jinde totiž hledat tolik producentského umu, který podtrhují úžasná live vystoupení plná energie. Možná netušíte, ale několik let jste se zmítali na parketu v rytmech jeho nejslavnějšího hitu Paranoid Dancer, který shodou okolností vydal na labelu Kanzleramt. Jeho zvuk je temný a groovy. Do Brna přijíždí Vámi dlouho žádaný - JOHANNES HEIL.
Opouštíme Německo a míříme na britské ostrovy za dalším jménem, které rozduní prostor Laser Show Hall. V České republice známá a velmi populární dvojice, pro kterou se naše malá země stala již skoro domovskou. Několik hraní ročně, ty jsou ale stále originální a s velkou chutí, pobavit publikum. Přivítejme na akci BOBYNATION Bena Longa a Jamie Bissmira aka Space DJz. Všechna tato jména budou doplněna kvalitním supportem a to především v ČR velmi známým Christianem Fisherem, nejen pány potěší česká technokrálovna Lucca a lineup uzavírá agilní anglický producent vydávající na labelu Techment records Vortechtral.

Pojďte se s námi společně projít kolem šaten, které skýtají dostatek prostoru pro všechny návštěvníky, a zamiřme do prostoru La Grotta.
Zde bude pro všechny tancechtivé připraven opravdu exklusivní program. La Grotta se totiž pro tento večer promění ve velkou trance party. Jména, která jsme pro Vás přichystali, patří mezi aktuální tahouny trance scény v klubovém podání.
Hlavním jménem, které obsadí na část noci prostor La Grotta bude dvojice, která má za sebou již několik vystoupení v České republice. Vždy sklidili velký úspěch. Dvojice již znáte také pod jejich pseudonymy Nic Chagall a DJ Bossi. Poprvé v Brně, poprvé v Bobycentru - COSMIC GATE.
Druhý zástupce odlehčenější trancové školy je DJ, který tvoří polovinu slavného projektu Mojado. Každý určitě zná jejich megahit Naranja. Těšíte se na zvuk jednoho z nejznámějších labelů na světě? Mr. SAM přijíždí opět do Brna.
Dalším zahraničním hostem na této stagei je neméně slavné jméno trancové současnosti. Poprvé do Brna a teprve podruhé do naší republiky přijede holandský DJ, producent a showman, který při svých vystoupeních dokáže pobavit a uchvátit fanoušky trance nejen svým setem, ale také svým osobitým vystupováním za mix pultem. Není to nikdo jiný než RONALD VAN GELDEREN.
Zástupce na druhé stagei bude mít také Slovensko. Jedním z nejpovolanějších, kdo zásobuje světové distribuce skvělými tracky a bude součástí celého konceptu BOBYNATION je Eddie Sender.
Sestavu DJů doplní stálice ostravské scény, velký propagátor trance a progressive music v České republice, rezident klubu Fabric - Martin Gredner a celý program uzavírá DJ, který tuto stage rozjede svým setem a to DJ Texx.

Co k tomu všemu říct více?
Připravujeme pro Vás spoustu soutěží, nejen o volné vstupy, ale také o ubytování v Bobycentru po dobu konání akce. Připravena bude speciální VJ a light show a kvalitní zvuk na obou stageích je pro nás samozřejmostí. Na plně zásobených barech si budete moci koupit alko i nealko drinky za přijatelné ceny. V celém Bobycentru i v jeho nejbližším okolí se o Vás bude starat profesionálně proškolená ochranka, která bude na akci především pro Vaši bezpečnost.

Facebook