Watt Hall

Výhodný nákup

Watt Hall je nový společný koncept klubu WATT a festivalu Finlandia Mácháč, který odstartuje v pátek 13. 4. 2018 v luxusním party prostoru Laser Show Hall v brněnském Bobycentru. Premiéra to nebude pouze pro tuto novou halovou party, ale také pro populární nizozemské duo W&W;, které se v tento den poprvé představí v Brně. WATT HALL, DubVision, EKG, Richard Reynolds, nFix&Candice;, Sedliv/Matt Raiden, Peet Crue/Mejsi, Hartbeats/Crushers a Kinix .

Termíny a místa konání:

Bobycentrum, Brno | Zobrazit na mapě

13.4.2018 20:00 Bobycentrum Vstupenky
13.4.2018 20:00 Boby centrum - VIP Vstupenky
13.4.2018 20:00 Boby centrum - VIP GOLD Vstupenky

Vstup od 17 +

 

VIP vstupenky budou v prodeji od 22.1.2018 od 10:00 hodin

VIP:

terasa s vlastním barem bez front a boxy k sezení
Komfortní výhled na stage a dance hall
Vlastní vstupní koridor a odbavení při vstupu do Bobycentra
Vlastní hlídané VIP WC

VIP GOLD:

terasa s vlastním barem bez front a neomezenou konzumací alko a nealko nápojů
Komfortní výhled na stage a dance hall a posezení v boxech
Vlastní vstup a odbavení při vstupu do Bobycentra (boční vchod)
Vlastní šatnu v prostorách terasy (zdarma)
Vlastní hlídané VIP WC

 

Vstupné se bude postupně zvyšovat.

Základní vstupenky jsou prodávány v několika cenových vlnách. K dispozici jsou tudíž různé cenové relace vstupenek. K nákupu vstupenek využijte prosím aktuálně nejlevnější možnost z dané kategorie. Upozornění: Již zakoupené vstupenky není možné měnit ani v případě, že se později uvolní vstupenky z nezaplacených objednávek za nižší cenu.

 


W&W
DubVision, DJ EKG, Richard Reynolds, NFIX & CANDICE, Sedliv, MEJSI, Matt Raiden, Peet Crue, KiNiX, Crushers, HeartBeats


Vstupenky v prodeji v síti Ticketpro:

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Watt Hall je nový společný koncept klubu WATT a festivalu Finlandia Mácháč, který odstartuje v pátek 13. 4. 2018 v luxusním party prostoru Laser Show Hall v brněnském Bobycentru. Premiéra to nebude pouze pro tuto novou halovou party, ale také pro populární nizozemské duo W&W, které se v tento den poprvé představí v Brně.

Po fantastickém vystoupení na vyprodaném loňském Mácháči se přesunou pánové Willem van Hanegem and Wardt van der Harst do prostor, které již roky formují tamní taneční scénu a nechají zaznít aktuální hity jako Crowd Control, Chakra, Put Em Up nebo starší Rocket, How Many, Spack Jarrow, The One či Rave After Rave. A možná dojde i na nějakou hudební vložku v podobě skladeb z jejich trancového projektu NWYR.

W&W doplní se svým špičkovým progressive housem bratrské duo DubVision a slovenský party boss EKG. Domácí scénu budou reprezentovat Richard Reynolds, nFix&Candice, Sedliv/Matt Raiden, Peet Crue/Mejsi, Hartbeats/Crushers a Kinix.

Fotky a videa

Facebook