MAGNETIC Festival - Axwell Λ Ingrosso

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Die Antwoord

support: Moonchild Sanelly (ZA)

Výstaviště, Praha 7

20.08.2018

Finlandia Mácháč

Hardwell, Armin van Buuren, a další

Máchovo jezero - pláž Klůček, Doksy

24.08.201825.08.2018

Axwell Λ Ingrosso přiváží do Prahy na MAGNETIC Festival svou gigantickou show, která proběhne ve spolupráci s jedním z nejlepších evropských dodavatelů audiovizuální techniky - MINISTRY Rental Service! Třináctá edice největšího indoor tanečního festivalu ve střední Evropě proběhne v pátek 11. května 2018.
VIP vstupenky - vyprodáno! Nebudou k dispozici ani na místě. Děkujeme za pochopení.

Základní vstupné:
- opravňuje ke vstupu do areálu festivalu
- věkové omezení: 16+

VIP - All Inclusive:

- zahrnuje neomezenou konzumaci alko/nealko nápojů po celou dobu trvání festivalu
- majitel VIP vstupenky získává přístup na VIP terasy s nejlepším výhledem na stage a halu
- samostatný vchod s rychlým odbavením
- oddělené toalety vyhrazené pouze pro VIP
- oddělená šatna pouze pro VIP
- věkové omezení: 18+

 

 

Vstupenky jsou prodávány v několika cenových vlnách. K dispozici jsou tudíž různé cenové relace vstupenek. K nákupu vstupenek využijte prosím aktuálně nejlevnější možnost z dané kategorie. Upozornění: Již zakoupené vstupenky není možné měnit ani v případě, že se později uvolní vstupenky z nezaplacených objednávek za nižší cenu.

 

Rezervace a bankovní převody nejsou povoleny. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vystupující: Axwell Λ Ingrosso, Will Sparks, Jewelz & Sparks, Julian Jordan, CID, Third Party, Mike Cervello, John Culter

Ikony elektronické taneční scény a jedni z nejžádanějších producentů současnosti zamíří poprvé od rozpadu tria Swedish House Mafia do České republiky. Duo Axwell Λ Ingrosso vystoupí 11. května 2018Praze v rámci MAGNETIC festivalu, který se již od roku 2012 řadí mezi největší indoorové festivaly tohoto typu ve Střední Evropě. Dějištěm bude tradičně výstavištní hala PVA Expo v Letňanech, kterou pořadatelé promění na jednu noc v obří taneční klub s tou nejmodernější audiovizuální technikou. Během desetihodinového programu se zde představí celkem 8 zahraničních umělců.
 
Málokdo by v roce 2013 čekal, že by se producenti Axwell a Sebastian Ingrosso po rozlučkovém tour slavného švédského triumvirátu, který dominoval např. s hity Save The World, One nebo Don’t You Worry Child, mohli ještě někdy společně potkat na jednom podiu. Ani ne rok poté se tak stalo v rámci společného projektu Axwell Λ Ingrosso, který velmi rychle vyšel ze stínu původního uskupení a dnes vládne rádiím a festivalům po celém světe. Jejich aktuální singl More Than You Know patří k nejhranějším tanečním hitům v českých rádiích a skladby Sun Is Shining, On My Way nebo aktuální novinka Dreamer si též vedou nadmíru úspěšně.

Axwell Λ Ingrosso  se tak zařadí mezi hvězdy jako Avicii, The Chainsmokers nebo Afrojack, které již Magnetic festival v minulosti navštívily. Kromě toho, že to bude festivalová premiéra, se jedná také o  nejdražší umělce v celé šestileté historii festivalu.

Fotky a videa

Facebook