Viva Bohéma: Gold and Diamonds

Viva Bohéma: Gold and Diamonds

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Andy C All Weekend

Roxy, Praha 1

18.11.2017

Apokalypsa 18 Years Anniversary

Výhodný nákup

Bobycentrum, Brno

24.11.2017

Výhodný nákup

Cena: 390 Kč

Speciální akce: Kupte si lístek na Bobynation a Viva Bohéma a zaplatíte pouze 690,-Kč.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Skvělý lineup a kvalita - Viva Bohéma

DJs: Hernan Cattaneo (Arg), Andy Moor (UK), David Vendetta (F ), Alex M.O.R.P.H. (Ger), Fred Baker (Bel), Laydee Jane, Neo, Milan Lieskovsky, Michael C, Nifra, Marcello Totti, Marcus Cooper, Breeth Mekki Martin, Texx.
www.bobyevents.cz

Carpe diem - užívej dne a Luxus si může dovolit každý. To jsou hlavní motta nové party Viva Bohéma, která si krom skvělé hudby a špičkových interpretů klade za cíl přinést do brněnského Boby Centra party na opravdu špičkové úrovni.
Podívejme se nejdříve ale na to, co Vás zajímá nejvíce a to lineup. Ten byl vybírán s největší pečlivostí. Celá noc se v Boby Centru ponese v tónech house, trance a progressive.
Víte co mají společného Frankie Knuckles, Inner City a Derrick May? Všichni tito měli největší vliv na člověka, který udělal Jižní Americe největší reklamu na poli elektronické hudby. Rodák z argentinského  Buenos Aires, DJ, který patří mezi ty, co mají nabitý kalendář na celý rok dopředu.
Poprvé v České republice, hvězda house a progressive, dámy a pánové s velkou radostí Vám představujeme headlinera party Viva Bohéma - HERNAN CATTANEO!
To ale samozřejmě není vše. Support bude opravdu hvězdný a to v čele s nejúspěšnějším francouzským DJem a producentem, autorem hitů She loves me a Alicante, který vydáví své skladby na labelu houseového guru Rogera Sancheze, rodák z Paříže - DAVID VENDETTA.
Víte kdo zremixoval tracky počínaje Britney Spears, Avril Lavigne až po Tiesta a Paula Oakenfolda? Víte kdo dokázal v 11 letech naprosto s přehledem ovládat 6 hudebních nástrojů? Po dalších dvou letech si troufl na gramofony a v jednadvaceti letech už boural svými sety desetitisícové davy nadšených fanoušků. Spolupráce s lidmi jako Adam White, Above & Beyond, Martin Smith přinesla úspěch jeho skladbám ale i jemu samotnému. Hity jako Air for Life, Whiteroom a nebo Halcyon. Ano, přesně toto vše má na svědomí - ANDY MOOR.
Německo není jen Paul van Dyke, je tam i spousta dalších, velmi úspěšných DJs a producentů, kteří si vydobyli respekt širokého publika. Dalšího DJe ale přesto určitě všichni znáte. Jeho spolupráce s Woody van Eyden, nese plody a zásobuje s nimi trh. Tentokráte ale navštíví Českou republiku sám - ALEX M.O.R.P.H.
Dalším z řady veleúspěšných remixérů, který navštíví party Viva Bohéma bude u nás velmi známý producent, který si famózně počínal na poli remixů, kde pracoval s tracky od Blank & Jones, Timo Maase, Nielse Van Gogha, Corvina Daleka, Kay Cee nebo Sinead O´Connor. I tyto předělávky mu pomohly do top kategorie producentů tranceu. Dokonce měl k dispozici i Tiëstovo Adagio For Strings, které také přetvořil podle své vize. Může se pyšnit i tím, že spolupracoval se třemi největšími trancovými labely na světě. Kromě výše zmíněného Tiëstova Magik Muzik to byly ještě Armada (Armina Van Buurena) a Vandit - FRED BAKER.

Domácí a slovenská špička Laydee Jane, Milan Lieskovsky, DJ Neo, Michael C, Nifra, Mekki Martin a další. Těžko si představit v Boby Centru kvalitnější lineup. Atmosféru pak bezpochyby rozproudí 30 překrásných tanečnic se stylovým bodypaintingem. Zvláště, když vystupující na třech pódiích, podpoří špičkový sound systém a dosud nevídaný světelný park. Zkrátka Boby jak jste jej ještě neviděli.
Ale špičkové péče se nedostane jen vystupujícím, tím hlavním jste pro nás vy - návštěvníci. Proto pro vás, kromě perfektně propracované produkce, připravujeme celou řadu pozorností, které jak věříme, přispějí ke skvělé atmosféře. Třpytivé dekorace podtrhnou rozdávané zlaté vějíře či tak oblíbené lightsticky. Cestu domů pak zase zpříjemní Cdčka hlavních hvězd noci.

Chceme lidem nabídnout možnost pobavit se v hezkém prostředí s dobrou muzikou a stylovou produkcí. Vymanit se z šedi a stresu všedního dne a pobavit se. Stát se součástí večeru, který se třpytí, ne díky zlatu a diamantům, ale díky vám a vaší vnitřní radosti.
26.9.2009 v Boby Centru na viděnou!

Facebook