Apokalypsa 18 Years Anniversary

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Die Antwoord

support: Moonchild Sanelly (ZA)

Výstaviště, Praha 7

20.08.2018

Finlandia Mácháč

Hardwell, Armin van Buuren, a další

Máchovo jezero - pláž Klůček, Doksy

24.08.201825.08.2018

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Apokalypsa slaví 18let!!!!! Přinášíme Vám 43. díl indoor festivalu Apokalypsa.Ten proběhne 24.11.2017 v brněnském Bobycentru. 43. edice přinese velmi výjimečné umělecké obsazení a velkou oslavu, na kterou nezapomenete! Je to neskutečné, ale tento projekt v roce 2017 oslaví 18let.

Vstupné se bude postupně zvyšovat:

Základní: od 490 Kč

VIP: od 999 Kč

VIP GOLD: 2.499 Kč

 

VIP ZAHRNUJE

•       VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers 

•       vlastní terasa (leva galerie) s přímým výhledem na hlavní stage 

•       hlídané a soukromé WC

•      vlastní koridor při vstupu do Bobycentra 

 

VIP GOLD ZAHRNUJE

•      můžete navštěvovat přímo hlavní stage a užívat si akci za zády světových Djs (styl BOILER ROOM)

•      zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů

•      samostatný vchod z boční části Bobycentra a bez front

•      vlastní terasa (pravá galerie) s přímým výhledem na hlavní stage a s komfortním posezením 

•      zdarma šatna a opakované vyzvedávání odložených věcí 

•      hlídané a soukromé WC

•      zdarma catering & fruits & party crackers 

•      možnost navštěvovat také VIP prostor (levá galerie) , kde jsou tyto výhody :

                                - VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers 

                                - vlastní terasa s přímým výhledem na hlavní stage 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

KEVIN SAUNDERSON - Otec techna je zpátky na Apokalypse!

Nejmladší člen kultovní Bellevillské trojky (Derrick May, Juan Atkins), jeden ze zakladatelů techna a autor hitů Good Life nebo Big Fun se vrací na Apokalypsu. Dámy a pánové, Kevin Saunderson je zpět!

Třiapadesátiletý matador rozzáří line-up oblíbené brněnské párty už podruhé, před devíti lety totiž exceloval na Apokalypse s podtitulem Techno Congress. Kevin je zakladatelem jednoho z nejzásadnějších labelů, které vznikly v Detroitu v devadesátých letech - KMS Records. A právě letos slaví toto vydavatelství neuvěřitelných třicet let. Každý fanoušek pak zná pojmy jako E-Dancer nebo Inner City, za kterým také stojí tato detroitská legenda.

A co vlastně Kevin Saunderson hraje v roce 2017? Temnější funky techno s příchutí old-schoolu, nevynechává ani vlastní produkci - jenom letos vydal dvě desky a minimálně lednový track Into The Future si rozhodně nenechte ujít. Na větších halovkách Sounderson přitvrzuje a dává vzpomenout zlatým časům techna. K jakému výkonu ho vybičuje publikum listopadové Apokalypsy?

 

VIPER XXL popřeje Apokalypse k plnoletosti!

Neskutečnou touhu rozdrtit všechny na kousíčky a spustit peklo na zemi, bude mít jistě osvědčený hardtechno producent a dj, který už v letech minulých na Apokalypse dokázal, že i rychlý „nářez“ může mít styl a koncepci .

Legendární hard/producent Viper XXL dorazí na Boiler Hard stage, a tedy budete mít jedinečnou příležitost vidět jeho práci naživo! 24.listopadu tohoto roku, v Brně, Bobycentru!

 

DJ RUSH NA LISTOPADOVÉ APOKALYPSE

Při zjištění, že tento rok budeme slavit 18 let Apokalypsy nám automaticky vyskočilo jedno jméno - rekordman v počtu vyprodaných Apokalyps, bassový specialista s mikrofónem v ruce, neskutečně charismatický a odhodlaný předat absolutní výkon, pouze pro Vás - ano, americký DJ RUSH nebude na oslavě chybět a to s novým albem!

Páté album celkově a první po dlouhých 16 letech má přichystáno velikán z Chicaga, majitel labelu Kne‘ Deep Records - DJ Rush, které také předvede 24.11. v brněnském Bobycentru!

Isaiaha Majora jistě netřeba představovat, hlavně u nás v Česku, kde má ještě velmi početnou fanouškovskou základnu. Pravdou je, že se poslední dobou již není tolik producentsky aktivní, ale hity My Palazzo, Get On Up nebo Motherfucking Bass mu už nikdo neodpáře.

Jeho poslední album vyšlo před dlouhými šestnácti lety a do roku 2004 ještě vydával svou produkci doslova jak na běžícím pásu. Nyní však chystá comeback - aspoň co se produkce týče. jeho páté album Dance To The Drums vyjde digitálně na Kne‘ Deep Records v únoru 2017.

 

THE ADVENT LIVE na APOKALYPSE 18 Years Anniversary!

Portugalec vystupující převážně LIVE, který vždy zanechává velmi silné vzpomínky příletí popřát Apokalypse k 18tým narozeninám do Brna!

Majitel labelu Kombination Research a Alpha recordings, osobní zvukař Derricka Maye, koproducent Luka Slatera nebo Joeya Beltrama, který spolupracoval se jmény jako jsou John Lydon (Sex Pistols), Robert Plant (Led Zeppelin), Wild Bunch (Nelly hopper & Massive Attack). Jeho velmi propracovaný live projekt zahrnuje temné, úderné a hlavě originální techno  – Cisco Ferreira aka THE ADVENT live!

 

Boiler Hard Stage představuje první hvězdu: PET DUO

Ano, koncept druhého pódia, kdy DJ stojí přímo mezi fanoušky a dostává se tak do bezprostřední blízkosti publika, měl u Vás velký ohlas. Obrovské plus tohoto pódia také byl fakt, že vystupující hraje proti soundu - a tedy sám nejlépe slyší, jak skladby zní. To vše nás přimělo, abychom v tomto duchu pokračovali i na nadcházejícím díle 18ti letého výročí Apokalypsy - a automaticky nás tak napadnul první headliner, kterému jste tak ještě nikdy nebyli blíže! Dámy a pánové, přímo před Vámi tak vůbec poprvé takto zahraje brazilský manželský pár Anne Louise Gelfei & David Merlino aka PET DUO!

Tato dvojice pochází z nejtemnějších tanečních parketů v centru Sao Paula a je známá svými promyšlenými, až zvrácenými hardtechno sety ze 6ti kanálů. Pet DUO - to jsou ikony hudebního směru hardtechno!

 

CHELINA MANUHUTU headlinerem III. pódia 18ti leté Apokalypsy! Chelina Manuhutu poprvé v ČR, exkluzivně na Apokalypse 18 Years Anniversary!

Absolutní hype v roce 2016 zažila holandská djka a aktivní producentka, Chelina Manuhutu! Ta svoji premiéru v rámci naší země odehraje 24. listopadu 2017 v Brně, Bobycentru, na třetím deep/tech-house pódiu Apokalypsy.

Chelina Manuhutu vystoupila na místech, o kterých se mnoha ostatním DJům jenom sní - za svoji kariéru již absolvovala turné po USA, Španělsku, Mexiku, Anglii, na Ibize exkluzivně vystoupila při západu slunce v klubu Mambo, svojí rezidenturu držela také v klubu Space a samozřejmě, pravidelně vystupuje ve svém rodném Amsterdamu.

Představujeme Vám další světové jméno, které “chytáme” před velkým kariérním “boomem", podobně, jako tomu bylo například u francouzského DJe a producenta Worakla! 

 

APOKALYPSA slaví 18 let a potvrzuje prvního headlinera : CHRIS LIEBING

S velkou radostí Vám oznamujeme prvního umělce oslav 18ti let Apokalypsy, která je naplánována na 24.listopadu 2017 do brněnského Bobycentra.

Na hlavním pódiu ve svým LivePA setu vystoupí ikona tětžkotonážního techna a zakladatel labelu CLR, propagátor živých vystoupení, jedna z nejdůležitějších postav světové techno scény, matador a legenda, Chris Liebing!

Úsměv dokořán, surové německé techno a světoznámá značka CLR, která patří mezi leadery světového techno zvuku. Chcete-li se o tomto propojeném organismu, poháněném přísným techno diktátem, dozvědět více, nezbývá Vám nic jiného, než si zakoupit vstupenku na 18 let Apokalypsy a dorazit 24.11. do Bobycentra!

 

Hudební obsazení celého 43. dílu se bude zveřejňovat postupně, a to na oficiálním kanálu htpps://www.facebook.com/ApokalypsaOfficial

 
Akci podpoří charitatvní spolek WE LOVE TO HELP

Fotky a videa

Facebook