10 Years Of Med School

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Etherwood, Keeno B2B Whiney, Anile B2B Sunchase, Bop B2B Electrosoul system, Mullett, MC Ruthless
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Label Med School oslaví v ROXY 10. výročí

Termín: 15.4. 2016

Sesterský label Hospitalu Med School slaví v tomto roce 10 let na scéně. Po loňské vyprodané showcase premiéře není divu, že si pro tuto příežitost vybral pražský klub ROXY. Během této noci vystoupí na hlavní stage rekordních 8 zahraničních producentů v exkluzivních back2back setech. Nebudou chybět Etherwood, Keeno nebo Anile. Celým mejdanem provede dvorní Med School MC Ruthless.

Od roku 2006, kdy Tony Colman (London Elektricity) založil Med School jako sesterský a více experimentální label Hospital Recordings, se v lavicích pomyslné lékařské fakulty vystřídali studenti jako Icicle, S.P.Y, Enei, Etherwood, Keeno nebo třeba Electrosoul System. Smyslem je přinášet experimentální svobodu nevázanou na styl, tempo nebo konvence, což pravidelně podtrhuje kompilace New Blood od roku 2012 přejmenovaná na Blood Pressure, která dává příležitost novým talentům a posouvá hranice drum&bassu tam, kde by je před pár lety málokdo čekal.

15. dubna zažije Praha i několik premiér. Úplně poprvé se v ČR představí britský talentovaný mladík Whiney a zároveň Keeno představí své nadcházející album Futurist, které vyjde oficiálně 19. února.

100% Med School line up, 10. výročí, 8 progresivních producentů, jeden MC a vy!

Fotky a videa

Facebook