Apokalypsa Revelation #41

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Apokalypsa 18 Years Anniversary

Výhodný nákup

Bobycentrum, Brno

24.11.2017

Absurd Minds (D), K.I.F.O.T.H (SR) + Terminal State (SR)

Underdogs - Eternia Smíchov, Praha 5

25.11.2017

Výhodný nákup

Apokalypsa a její 41. díl s podtitulem Revelation #41 (Zjevení 41.) ohlásila svůj velký termín (25. 3. 2016), Vystoupí Nicole Moudaber, Mauro Picotto, Harvey McKay, Rebekah, Dot Chandler aka Fernanda Martins [techno set], Miss Melera, Waldhaus LIVE, Jan Fleck LIVE, Instigator, Psychodrums aka Needlax & Miss Pocket a další!

PRAKTICKÉ INFORMACE APOKALYPSA #41 

Již tento pátek 25. března se do brněnského Bobycentra vrátí legendární APOKALYPSA, na které vystoupí plejáda umělců z celého světa. Celá akce také nabídne luxus a pohodlí brněnského Bobycentra, přesněji zrekonstruované Laser Show Hall, La Grotta a Café De Paris. Očekávejte několiv novinek a překvapení! Multimediální tématickou LED stěnu, LEDkový strop, a nové LEDkové pásy na bocích celé haly!  

Vstupenky na místě budou!

Základní, VIP a VIP Gold budou k dostání také na pokladnách v den akce. Cena základní vstupenky na místě je 899 Kč (35 eur), VIP za 1199 Kč (45 eur) a Gold za 2499 Kč (90 eur), tato vstupenka zahrnuje neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů, vlastní pohodlnou zónu  a další výhody, viz. níže. Vstupenky je možné zaplatit také v eurech, kde ovšem nebereme drobné (centy). Na eura se vrací v CZK. POZOR, na pokladně bude velké překvapení!

Šatny

Velké šatny se nachází ihned za hlavním vchodem do Bobycentra. VIP Gold mají svojí šatnu zdarma, přímo na pravé galerii (z pohledu navštěvníka)

Kontrola pravosti vstupenek

Na akci budou instalovány speciální čtečky pro kontrolu pravosti vstupenek. Při zjištění falešné vstupenky nebudete vpuštěni na akci a bude přivolána Policie ČR.

Vstupenky, výherci, akreditace

Majitelé vstupenek (regular a VIP) z předprodeje, stejně jako výherci soutěží a akreditovaní, budou vstupovat hlavním vchodem (4 koridory). Tam bude také probíhat prodej vstupenek na místě. Bočním vchodem bude umožněn vstup pouze majitelům vstupenek VIP GOLD. Brány Bobycentra se otevřou v 19:00 a úderem této hodiny začne hudební produkce.

Doprava

Návštěvníci se do Bobycentra dostanou tramvají č.1 z Hlavního nádraží. Nástupiště směr Řečkovice, výstup na zastávce Pionýrské nebo Hrnčířské, nebo autobusem č.67 z Hlavního nádraží, výstup na zástavce Sportovní. Adresa Bobycentra je Sportovní 2a, Brno.

Rozdělení zón VIP a VIP gold

VIP Gold zóna

– se nachází na pravé galerii (při pohledu na taneční parket)

– tato galerie má vlastní bary, na kterých mohou majitelé VIP Gold stripu (bude vyměněn při vstupu VIP Gold) využít neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů

– na této galerii budou umístěny šatny pro majitelé VIP Gold ZDARMA.

– opakované opouštění Bobycentra je pro VIP GOLD zakázáno

– z VIP Gold zóny je přísný zákaz vynášení nápojů

- absolutní novinkou je možnost, aby VIP Gold majitelé mohli navštěvovat backstage umělců (sledujte prosím navigační systém!)

VIP zóna

– se nachází na levé galerii (při pohledu na taneční parket)

– tato galerie má vlastní bary, na kterých mohou majitelé VIP stripu (bude vyměněn na hlavním vstupu oproti vstupence) neomezeně nakupovat nápoje

– opakované opouštění Bobycentra je pro VIP zakázáno

Opuštění prostoru

Během akce nebude možnost opouštět prostor Bobycentrum. Po opuštění prostoru pozbývá vstupenka platnosti. Platí i pro akreditované a majitelé vstupenek VIP a VIP Gold.

Foto & Video

Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na akci, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) mohou používat pouze osoby, kteří obdrželi speciální akreditaci. (Silné blesky fotoaparátů mohou oslnit účinkující, proto respektujte dané nařízení).

Osobní prohlídka, kontrola totožnosti

Každý návštěvník akce se při vstupu podrobí osobní prohlídce, která je zaměřena na nebezpečné věci, jako jsou zbraně, nože a podobně. Do areálu je zákaz vnášení vlastního pití a jídla. Prosíme o spolupráci s pracovníky pověřenými zjištěním totožnosti z důvodu zamezení zneužití akreditací. Ty se vydávají pouze oproti občanskému průkazu.

Toalety

Bobycentrum nabízí dostatek nadstandartních toalet, které jsou k dispozici.

Propagace jiných akcí

Na APOKALYPSE budou propagovány pouze ty kulturní akce, které jsou předem schváleny pořadatelem. Jakékoliv vylepování akcí, nebo rozdávání letáků na jiné kulturní akce, kterou nejsou schváleny, budou odstraněny, a dotyční návštěvníci, kteří akci nedovoleně propagují, vykázáni z akce.

Kouření

Kouření je v Bobycentru povoleno, avšak doporučujeme navštívit speciální zóny pro kouření. Na akci budou dohlížet také pracovníci záchranné a požární služby.

Prosíme také o maximální spolupráci s organizátory akce, respektování pravidel bezpečnostní agentury a dodržování zásad slušného společenského chování. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme že díky Vám můžeme i nadále pořádat tuto akci!

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Apokalypsa a její 41. díl s podtitulem Revelation #41 (Zjevení 41.) ohlásila svůj velký termín (25. 3. 2016), kompletní obsazení a spustila předprodej nejlevnějších vstupenek v omezeném množství! Vystoupí Nicole Moudaber, Mauro Picotto, Harvey McKay, Rebekah, Dot Chandler aka Fernanda Martins [techno set], Miss Melera, Waldhaus LIVE, Jan Fleck LIVE, Instigator, Psychodrums aka Needlax & Miss Pocket a další!

25. března v brněnském Bobycentru proběhne další díl, který nabídne opět 3 pódia, a to Techno classic Main stage, Total Hard stage a Creative clubbing stage! A co přesně Vás na 41. díle čeká?

Poprvé na Apokalypse budou převažovat “ženy za pultem”! Na hlavním pódiu jich vystoupí rovnou 5 (z celkových 7 vystupujících), druhou hard/techno stage obsadí 2 ženy (hardtechno stage bude mít i jinou specialitu - všichni zahraniční DJ star budou mít zároveň na Apokalypse premiéru, tedy očekávejte velmi neotřelý a revoluční lineup!), 3. klubové pódium ovládne holandská DJka, která se v ČR ukáže také poprvé a je to odbornice na dlouhé, až 6ti hodinové, tech/house klubové sety. Pojďme si je všechny společně představit!

[TECHNO CLASSIC MAIN STAGE]

NICOLE MOUDABER
Korunovaná královna světového techna, původem z Nigérie (nyní žijící na Ibize), charismatická DJka ze stáje Carla Coxe a rezidentka klubu Space – přijíždí podruhé na Apokalypsu. Majitelka labelu MOOD Records, která je typická svým hutným technem, si omotá kolem prstu každého fanouška Apokalypsy, a to se zárukou! Nicole za poslední rok získala tak hvězdnou popularitu, že bylo takřka nemožné jí zabookovat, avšak nám se to po opravdu dlouhém vyjednávání povedlo a dělíme se tím s Vámi o naší největší radost! Carl Cox nám posílá hlavního tahouna svého managementu Safehouse, který Českou republiku navštíví v rámci svého celosvětového turné.

MAURO PICOTTO
Legendární italský producent a DJ, jehož kariéra sahá až k počátku 80. let. Dosud vydal neskutečných 681 tracků a remixů, založil party a label Meganite, může se pyšnit oceněním „Nejlepší techno DJ Ibizy“ a výhrami v anketách ve Švýcarsku, Španělsku, Německu, či Irsku - o nejlepšího mezinárodního producenta. Autor hitů jako Komodo, Like This Like That ,či New Time New Place, již zazářil na mega akcích typu Sensation Black, Love Parade, Creamfields, Time Warp, svým setem zahajoval olympiádu v Turíně. Na naše přání se vrátí do „starých dob“ a zahraje speciální old-school techno set! Těšte se na Maurův typický zvuk - svižnou údernou směs techna a vokálů, která Vás doslova „rozseká“.

HARVEY MCKAY

Skotský svěřenec Adama Beyera a labelu Drumcode míří poprvé na Apokalypsu! Často označován jako nejžhavější „výrobce“ techna labelu Drumcode, jehož styl mixovaní a selekce vlastních skladeb v setech, jsou časopisem Mixmag definovány jako „řízená střela“ techno světa. Podpora se mu dostala od takových ikon, jako jsou Laurent Garnier, Luke Slater, nebo Green Velvet. O jeho kvalitách také značí vystoupení na Ultra Music Festivalu, ve Space Miami, Space Ibiza, či na Sonar festivalu. Jeho opravdovou velkou zbraní jsou gradující nájezdy a talent v komponování techna s vokály a zvraty, které se dají jednoduše přečíst - avšak pozor, jsou velmi návykové!


REBEKAH
Dech beroucí sound prezentující label Chrise Liebinga, v roce 2012 katapultoval tuto anglickou „divu“ na vrchol techno akcí po celém světě. Médii je často kritizována za až příliš rychlé tempo a zbytečnou údernost, která se k jejímu drobnému vzhledu zrovna nehodí, což je myslíme ale velké plus pro publikum brněnské Apokalypsy. Začínala v anglickém underground „podhoubí“ jako support legendárních jmen, jako jsou James Ruskin, Bily Nasty, či Dave Clarke, absolvovala několik světových turné a navštívila místa jako Awakenings, Cocorico, Fabric nebo Tomorrowland. Birmingham techno lady míří poprvé do ČR! A Vy budete u toho!

DOT CHANDLER aka FERNANDA MARTINS [techno set]
A teď se zaradují všichni, kdo vědí, že Fernanda Martins má své techno „alter ego“! S technem začala koketovat již v roce 2005, do svých techno setů často zařazuje skladby, které mají silnou a „valivou“ basu. Fernanda je nyní stále častěji obsazována coby Dot Chandler – což svědčí o narůstající popularitě jejího techno soundu – a Vy se o tom budete moci přesvědčit „na vlastní uši“. Její charizma a styl mixování je to, proč fanoušci hard/techna od ní nemohou odtáhnout oči a uši a jsme si více než jistí, že i striktní techno fanoušci nyní pochopí, proč je její oblíbenost tak stálá!

K.SANDRA
Momentálně žijící v Německu, avšak kořeny má u nás, v České republice. Své techno začala prezentovat již od roku 2004 a díky tomu také dostala označení „nejmladší techno DJka ČR“. Tyto doby jsou již dávno pryč, za mixážním pultem působí křehce a nakažlivé úsměvy rozdává na obě strany, ukolébavky plné něhy od ní však nečekejte! Naopak, její dominantou jsou svižné techno sety, které Vás rozhodně nenechají stát v koutě. Exotické charisma, české „techno party kořeny“ a aktuální německá preciznost, jí dává šanci ukázat, proč právě K.Sandra bude hostem 41. Apokalypsy!

DENYSA
Psal se rok 2009, kdy jsme tuto DJku zaregistrovali – a za 6 let nás přesvědčila, že její namíchané „koktejly“ podmanivých a dynamických tónů techna rozhodně stojí za to, abychom je představili i Vám. Když k tomu přidáme její hutnou dávku basů v ženském podání a téměř 6ti leté „proškolení“ na takových akcích, jako jsou The Sun, Beats for Love, téměř 200 klubových vystoupení – to vše nás přesvědčilo, že Vám má Denysa skutečně co nabídnout!


[TOTAL HARD STAGE]

WALDHAUS LIVE
DJ Waldhaus je velmi všestranný DJ hardtechno scény. Jeho jméno určitě není fanouškům zběsile rychlých beatů neznámé a my věříme, že je právě obsazení této německé ikony na Total Hard stagei potěší. Waldhaus je zároveň velmi úspěšným producentem – už od počátku své kariéry. Již od roku 2005 ho jeho desky vydané na labelech Artillery a Toolterror řadí mezi jednoho z průkopníků hardtechno zvuku. Jeho sound je skutečně divoký, okořeněný prvky industriálního hardcoru. Milovníci hardtechna – live vystoupení Waldhause si zkrátka dokonale užijete. Zaručeně! a zařazují jeho jméno mezi ty nejznámější.


JAN FLECK LIVE
Jan Fleck začal svoji DJskou kariéru velmi brzy, v pouhých 16ti letech, kdy ho velmi inspirovaly tvrdší odnože taneční hudby – zejména DnB a hardcore. Právě záliba v těchto stylech Jana natolik pohltila, že se vydal na dráhu DJe a producenta – v žánru hardtechno. Tento charismatický DJ se Vám na 41. díle Apokalypsy předvede také v live actu – a očekávejte hutné, dunivé hardtechno, plné zvratů, smyček a překvapivých obratů. Máte se na co těšit!

PSYCHODRUMS aka NEEDLAX & MISS POCKET
Na Apokalypse se Vám také představí další nadějný pár hardtechno scény – Needlax & Miss Pocket aka Psychodrums! Needlax, původem z Belgie, Miss Pocket ze Španělska – Vám ze čtyř gramofonů předvedou neopakovatelnou show plnou zběsilých hardtechno beatů. Jejich společné vystoupení se těší čím dál větší oblibě – Psychodrums vystupují pravidelně v klubech po celé Evropě – a nyní se představí i českému publiku! Dostanou Vás? My jsme si jistí!

INSIGATOR
Anglický DJ Insigator je dalším zástupcem velmi tvrdého a úderného hardtechno soundu. Jeho dominantou je extrémně rychlé mixování a naprosto precizní technika, které z jeho setů dělá skutečně ojedinělý zážitek. Insigator je považovaný za jednoho z nejperspektivnějších jmen současné hardtechno scény – a Vy se o tom budete moci přesvědčit na Total Hard stagei na Apokalypse!

B.UNQ!
Zahraniční obsazení hardtechno pódia doplní česká DJka B.Unq! – oblíbená dámská postava naší hardtechno scény. Křehká DJka B.Unq! ve svých divokých setech spojuje údernou, hutnou basovou linku s vokály a zajímavými zvraty - a přesně to její fanoušci tolik oceňují. Právem je B.Unq! jedním z jmen, které Vás bude na Apokalypse zaručeně bavit!

NO-ON
Na hardtechno pódiu Apokalypsy se Vám také představí DJ No-on - rodák z moravskoslezského kraje a hudební nadšenec, který se DJingu věnuje od roku 2001. Typické je pro něj barvité techno a rychlejšího pojetí s prvky tribalu, acid, deep a hard techna!

[CREATIVE CLUBBING STAGE]

MISS MELERA
Na třetím pódiu Apokalypsy se Vám představí charismatická DJka Miss Melera – vycházející hvězda amsterdamské hudební scény, která má slušně našlápnutou na hvězdnou kariéru – čehož si všímají i „velcí DJs“, jako jsou John Digweed, nebo Sasha. Její sound je povedeným prolnutím deep houseu, tech houseu a techna a Vás na Apokalpyse rozhodně „zvedne ze židle“!

Toto klubové pódium dále obsadí oblíbený matador české taneční scény – DJ Loutka, svým funky, tech houseovým soundem skutečně dokáže lidi bavit Subgate, severským zvukem poprvé ohromí Schwing, nepojevující náboj clubbingu odprezentují Rob Smile a Not:Us!


Vítejte na 41. zjevení fenoménu APOKALYPSA! 

Fotky a videa

Facebook