Parov Stelar Live

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Největší pražský koncert electroswingového mága Parov Stelar a jeho kapely vypukne už v sobotu 20. února 2016 v holešovické Tipsport Aréně. Před Parov Stelar se v roli předkapely představí rumunská skupina Golan.

Předprodej v síti Ticketpro byl již ukončen, vstupenky zakoupíte před akcí v místě konání.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Marcus Fuereder, známější pod svým uměleckým jménem Parov Stelar, je rakouský hudebník, producent a DJ. Vystupuje po celém světě se svou kapelou Parov Stelar Band, občas i ve třech jako Parov Stelar Trio. Parov Stelar je ředitelem Etage Noir Recordings a Etage Noir Bookings.

Jeho první nahrávky u Etage Noir Recordings, EP nazvané Kiss Kiss a zanedlouho vydané LP Rough Cuts v roce 2004 mu zanedlouho vydobyly uznání na mezinárodní elektronické scéně. Jeho specifický přístup k hudební produkci kombinovaný s citem pro zvukovou estetiku způsobil nadšenou reakci publika a hudebních kolegů po celém světě. Stává se zakladatelem nového žánru pojmenovaného Electro Swing. Od tohoto momentu se jeho kariéra podobá letu rakety. Parov Stelar se proslavil nejen stylem Electro Swing, ale také samplováním na nejvyšší úrovni a kombinací různých hudebních stylů v něco nového.

Je nejůspěšnějším rakouským umělcem na mezinárodní úrovni, získal 3 ocenění Amadeus Austrian Music Awards v roce 2013 (Best Live Act, Best Electronic Act, Best Album) a 1 v roce 2014 (Best Live Act). Parov Stelar spolupracoval s umělci, jako jsou Tony Bennett & Lady Gaga, Marvin Gaye, Lana Del Rey, Brian Ferry a mnozí další. Vydal 6 alb, víc než 20 EPs a prodal víc než 250 000 alb. Skladba Booty Swing dosáhla na druhou příčku electronické hitparády US iTunes charts a na první v hitparádě kanadské.

Parov Stelar Band a Parov Stelar Trio odehráli víc než 600 koncertů po celém světě, vyprodali mimo jiné Regency Ballroom v San Francisku, Irving Plaza v New Yoruk, Club Nokia v L.A., dvakrát Forum v Londýně, Zenith v Mnichově a Columbiahalle v Berlíně jako headlineři. Vystupovali na festivalech Glastonbury, Eurockéennes, Rock Werchter, Solidays, OptimusAlive!, Zurich Open Air a na La Fete the L’Humanite v Paříži před 100 000 diváky.

Parov Stelar má téměř milion fanoušků na facebooku a víc než 100 milionů zhlédnutí na youtube. Jeho skladby byly zařazeny na 700 kompilací na celém světě (např. Hotel Costes, Buddha Bar a Electro Swing) a použity v mnoha TV představeních, TV seriálech a filmech. Existuje přes tucet TV reklam s jeho hudbou - na Bacardi, Microsoft, Fiat, Cosmopolitan Hotel Las Vegas, Chevrolet, Audi, Chrysler, Motorolu, Nespresso, Colgate, Hyundai a další.

Parov Stelar několikrát vyprodal sály i v Praze a 20.února 2016 se pokusí i totéž v pražské Tipsport Aréně.

Fotky a videa

Facebook