BE23: Dense & Pika (UK), Paul Woolford (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

BE23 - 23rd anniversary of Roxy: Dense & Pika (UK), Paul Woolford (UK). Sobotní noc narozeninových oslav BE23 vám ROXY představíme jména, která v současnosti výrazně přetváří pojetí techna. Přijíždí členové Scubova labelu Hotflush recordings a inovátoři rovného beatu Dense & Pika a Paul Woolford.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dense & Pika a Paul Woolford představí své pojetí techna

Sobotní noc narozeninových oslav BE23 vám ROXY představíme jména, která v současnosti výrazně přetváří pojetí techna. Přijíždí členové Scubova labelu Hotflush recordings a inovátoři rovného beatu Dense & Pika a Paul Woolford.

Ocitneš se na šílené techno stavbě, kde synťáky ohýbají plechy a kladiva úderných perkusí tesají zvuky, které dohromady tvoří jednu dokonale fungující mašinu. Při vší té strohosti a strojové čistotě je jejich kouzlo v tom, že z toho dokáží vytvořit zvuk, který funguje jako totální party banger. A stejné jsou i jejich sety, při kterých neuvěříš, že s tebou dokáže techno takhle hýbat.

Dense & Pika to jsou britští producenti a DJs Alex Jones a Chris Spero. Dohromady se dali teprve v roce 2011, ale už mají za sebou několik úspěšných EP. V roce 2013 zněl všude jejich singl Colt ze stejnojmenného EP. Následovalo o něco syrovější Klank, kde nejlépe ukázali, jak dokáží všechno to elektronické skřípaní a vrzání převést v jeden skvěle tepající celek.

Paul Woolforda musíte znát už jen kvůli skvělému tracku Erotic Discourse z roku 2013. Tech housové diamanty Orbit a MDMA aktuálně nejlépe dokazují jeho umění pohybovat se sebevědomě v žánrech techna i housu a vytvářet tak jeho vlastní styl.

Poprvé se všichni představí v Česku 24. října. Jestli chcete zažít to nejlepší z architektury techna tak nesmíte na téhle party chybět. Ručíme za to, že by vás to hodně mrzelo.

DENSE & PIKA (UK), PAUL WOOLFORD (UK)

24. 9. 2015 – Start 22:00

Support: Schwa, IM Cyber


Audio:

Colt: https://www.youtube.com/watch?v=U7sq1WpKCdQ

Erotic Discourse: https://www.youtube.com/watch?v=066RJd9GqC8

Fotky a videa

Facebook