Hurts (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Výhodný nákup

Cena: 880 Kč, na místě 950 Kč

Hurts oznámili své doposud největší turné. Nadcházející tour bude největším v jejich dosavadní historii. Začne 11.2.2016 v Glasgow, bude mít přes 20 zastávek a koncerty se odehrají i na velkých stadionech, či v renomovaných halách. 25.2.2016 přijedou své nové album představit i do Prahy.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hurts oznámili své doposud největší turné, s novým albem Surrender přijedou i do Prahy  

Britské duo Hurts oznámilo data svého nadcházejícího turné, které souvisí s jejich třetím albe s názvem Surrender. Nahrávka vyjde 9. října 2015 a deska vyjde na labelu Columbia Records. Hurts z něho nedávno zveřejnili několik ochutnávek, kromě singlu Some Kind Of Heaven, který uvolnili o prázdninách je na YouTube čerstvě k vidění také song s názvem Lights.

Hurts na novém albu započali pracovat ihned poté, co v roce 2014 zakončili své předchozí, vyprodané turné. Celý loňský rok pak pokračovali v psaní a nahrávání, přičemž opět procestovali velkou část světa. Album se nahrávalo na Ibize, v New Yorku, v Montreaux, v Los Angeles, ve Švédsku i ve švýcarských alpách. Opět ho produkoval jejich oblíbený švédský producent Jonas Quant, ke spolupráci ale tentokrát přizvali také věhlasného, Grammy ověnčeného producenta Stuarta Pricea (Madonna, The Killers) a Ariela Rechtshaida (Haim, Wampire Weekend).

Hurts se vracejí dva roky poté, co vydali veleúspěšné album Exile a společně s Calvinem Harrisem a Alesso natočili singl Under Control, který obsadil 1. místo hitparád v několika zemích. Do této doby prodali více než 1,2 miliónu alb, přes 3 milióny singlů a přes 250.000 vstupenek na jejich posledním turné.

Nadcházející tour bude největším turné Hurts v jejich dosavadní historii. Začne 11. února 2016 v Glasgow, bude mít přes 20 zastávek a koncerty se odehrají i na velkých stadionech, či v renomovaných halách jako je Brixton Academy v Londýně nebo Hartwall Arena v Helsinkách. 25. února 2016 Hurts přijedou své nové album představit opět do Malé sportovní haly Praha.

Fotky a videa

Facebook