LUST session (Sigma, DJ Kove a další)

LUST session (Sigma, DJ Kove a další)
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Změna termínu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Výhodný nákup

Cena: Vstupné se bude postupně zvyšovat.

Nenechte si ujít jedinečnou novoroční party s těmi největšími hvězdami DnB. Potvrzený je již Live set londýnského dua Sigma, jejíchž pecka Nobody To Love, ovládla celosvětově rádiový éter. Dalším účinkujícím je britský DJ Kove a ještě hodně jmen bude následovat. Line up budeme zveřejňovat postupně.

UPOZORNĚNÍ - ZMĚNA TERMÍNU

Původní termín: 8/1/2016          Nový termín: v jednání

Akce Lust Session, která se má uskutečnit v pražské Tipsport areně 8.1.2016 se přesouvá. Pořadatelská agentura tak učinila z důvodu změn v plánech headlinerů akce.
Náhradní termín se momentálně hledá. Do té doby je předprodej vstupenek zastaven. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za pochopení.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Fotky a videa

Facebook