Disclosure

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Svou českou premiéru si odbyli loni ve vyprodaném SaSaZu. Po dvou letech se vrátí do Prahy, kde představí nové album, na kterém se podílel třeba Sam Smith.

Změna termínu a místa konání

 

Nový termín: 18/8/2016 (Původní termín: 14/2/2016)

 

Nové misto konání: FORUM KARLÍN PRAHA (Původní místo konání: Malá sportovní hala Praha) 

 

Zakoupené vstupenky s původním termínem a místem konání zůstávájí v platnosti.

Pokud vám nový termín nevyhovuje, můžete vstupenky vracet, a to do 11.3.2016 do 16:30 hodin.

 

Jsme nadšeni, že můžeme oznámit místo konání koncertu Disclosure. Zahrají 18. srpna 2016 ve Foru Karlín! Všechny dříve zakoupené a nevrácené vstupenky zůstávají v platnosti. Děkujeme za trpělivost.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Svou českou premiéru si odbyli loni ve vyprodaném SaSaZu. Po dvou letech se vrátí do Prahy, kde představí nové album, na kterém se podílel třeba Sam Smith.

Bratři Lawrencovi aka Disclosure debutovali v roce 2013, kdy bylo mladšímu ze sourozenců Howardovi pouhých 18 let. Album Settle si získalo pozornost hlavně díky singlu Latch, který vznikl ve spolupráci se zmíněným Samem Smithem. Díky němu se jak Disclosure, tak Sam Smith dostali mezi nejskloňovanější jména současného mainstreamu. Deska ovládla hitparády v domácí Anglii, ale i ve Spojených státech nebo Austrálii. Jeho kvalitu nestvrdil jen úspěch u fanoušků, ale také kladné kritiky. Server Pitchfork mu udělil 9,1 bodů z 10 a Mixmag jej hodnotil plnými pěti hvězdičkami. I díky tomu byla deska nominována na prestižní Mercury Prize nebo Brit Awards.


Očekávané a v pořadí druhé album Caracal vychází letos 25. září. Disclosure vsadili na osvědčenou sestavu a znovu přizvali Sama Smithe. “Bez něj by to nebylo ono. Sam je náš nejlepší kámoš a nejlepší zpěvák na světě, tak proč ho nemít na desce?,” vysvětluje mladší z bratrů. Na desce, jejíž název je inspirován karakalem, tedy pouštní kočkou, hostuje dále například Kwabs nebo držitel Grammy Gregory Porter. Všechny singly jsou znovu příkladem skvělé syntézy popu s anglickou elektronickou scénou a dávají tušit příchodu vynikajícího alba.

Na poli taneční a elektronické hudby není očekávanější desky a zkušenosti říkají, že to bude nezapomenutelný večer.

Fotky a videa

Facebook