The Parov Stelar Live

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Výhodný nákup

Cena: viz. níže

Po vyprodaném pavilonu G1 a aréně HANT v Bratislavě, přijíždí kompletní sestava THE PAROV STELAR LIVE po necelých dvou letech zpět do Brna, aby představila své nové album The Demon Diaries a pokusili se vyprodat ještě větší prostory, a dosáhnout tak návštěvnického rekordu!

VSTUPNÉ:

Standard: 790 Kč (vstupné se bude postupně zvyšovat)

 

VIP DIAMOND: 2.490 Kč (Omezená kapacita)

VIP DIAMOND zahrnuje:

Privátní galerie pro omezený počet hostů, umístěná přímo naproti podiu Parov Stelar (viz. mapka) 

- zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů
- samostatný vchod z boční části pavilonu B
- vlastní galerie s přímým výhledem na hlavní stage a s posezením, šatnou
- hlídané a soukromé WC
- zdarma catering & fruits & party crackers
- možnost navštěvovat také VIPprostor a plochu

 

VIP. 990 Kč (Omezená kapacita) - VYPRODÁNO

VIP zahrnuje:

-    vlastní vchod do pavilonu B bez front

-    možnost odvozu oficiální Taxi službou akce přímo z pavilonu

-    vlastní VIP terasa s excelentním výhledem přímo na stage

-    VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits& party crackers 

-    Sedačkové posezení a vlastní šatna s privátní obsluhou

-    Možnost využívat také plochu a ostatní části pavilonu

 

PRAKTICKÉ INFORMACE K AKCI PAROV STELAR 11.12.2015!

Již tento pátek po vyprodaném pavilonu G1 a aréně HANT v Bratislavě, přijede kompletní sestava THE PAROV STELAR LIVE po necelých dvou letech zpět do Brna, aby představila své nové album The Demon Diaries, ale také starší hity v novém koncertním zpracování a za přítomnosti speciálních hostů skupiny, kterými jsou rakouská skupina Eugene The Cat, či Mackie Messer nebo Swing Garden!

Vstupenky na místě budou!

Základní a VIP Diamond budou k dostání také na pokladnách v den akce. Cena základní vstupenky na místě je 999 Kč a Diamond za 2999 Kč, tato vstupenka zahrnuje neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů, vlastní pohodlnou zónu  a další výhody, viz. níže. Vstupenky je možné zaplatit také v eurech, kde ovšem nebereme drobné (centy). Na eura se vrací v CZK.Pozor, pokladna bude v provozu od 19:00 do 02:00 přímo u brány č.4!

 

Více informací zde: https://www.facebook.com/notes/the-parov-stelar-band

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Parov Stelar Live 11.12.2015 Brno/ pavilon B!

Po vyprodaném pavilonu G1 a aréně HANT v Bratislavě, přijíždí kompletní sestava THE PAROV STELAR LIVE po necelých dvou letech zpět do Brna, aby představila své nové album The Demon Diaries a pokusili se vyprodat ještě větší prostory, a dosáhnout tak návštěvnického rekordu! 

Elektroswing patří v dnešní době snad k nejvíce oblíbeným tanečním stylům, i když se stále jedná o poměrně „mladou“ záležitost. U zrodu tohoto směru stál – ve svých začátcích ještě poměrně neznámý MARCUS FÜREDER, dnes už vystupující pouze coby „PAROV STELAR“. Původem DJ, jehož hlavním zaměřením bylo techno a minimal, byl také velkým fanouškem jazzu, swingu a blues. A stačilo málo – spojit tyto právě docela vzdálené směry a přidat do hitu od jedné z největších jazzových zpěvaček všech dob – „Billie Holiday“ rytmus a velký objev byl na světě. Marcus tak začíná stále více experimentovat, své oblíbené žánry míchá dohromady a postupně píše i své vlastní kousky.

V roce 2004 Marcus vystupuje už coby „Parov Stelar“ a zakládá i svou vlastní nahrávací společnost Etage Noir Recordings. Už jedny z jeho prvních oficiálních počinů - "Kiss Kiss EP" a deska "Rough Cuts" se setkávají s velkým zájmem veřejnosti. Spojením elektronické hudby s živými nástroji a specifickou atmosférou, vycházející ze 30. let 20. století, se mu podařilo stvořit jedinečnou a nezaměnitelnou hudbu. Jeho originální a nostalgické retro nahrávky 30. let s příměsí elektronických beatů způsobily v hudebním světě velkou senzaci – a kromě koncertních hal je můžeme stále častěji slýchat také ve filmech, nebo v reklamách.

Parov Stelar si později ke svému vystupování přizval také živé nástroje – až vznikl šestičlenný The Parov Stelar Band, se zpěvačkou Cleo Panther. Jejich strhující show je vyhledávána příznivci po celé Evropě i v zámoří. V České republice si The Parov Stelar Band díky svým dosavadním excelentním vystoupením vybudoval velkou základnu věrných fanoušků.

V Brně se VámThe Parov Stelar Band poprvé představil v březnu roku 2014 – a jeho show byla okamžitě vyprodaná – a nejinak tomu bylo také o několik měsíců později, v bratislavské HANT Aréně. Na těchto koncertechTheParovStelar Band představil své dosavadní hity a album The Art of Samplinga díky živému podání, v čele s charismatickou zpěvačkou Cleo Panther, se jednalo o naprosto výjimečnou show.

Parov Stelar LIVE se po tomto fenomenálním úspěchu do Brna po téměř dvou letech vrací – tentokrát svým mnoha českým i slovenským fanouškům představí v rámci koncertního turné své zbrusu nové album The Demon Diaries, nebudou ale chybět jeho starší hity! Pokud jste už některé ze singlů z nového alba slyšeli, jistě už tušíte, že se bude jednat opět o velkolepý zážitek. Právě album The Demon Diaries je výjimečně hodnoceno také hudebními kritiky – v mnoha ohledech se jedná o zatím nejvýraznější, nejosobitější a nejzábavnější hudební počin, který má Parov Stelar „na svědomí“.

11. prosince 2015, v pavilonu B na brněnském výstavišti, se tak máte rozhodně na co těšit! PAROV STELAR LIVE a The Demon Diaries!

Jelikož se dá očekávat, že koncert bude brzy vyprodaný, doporučujeme s nákupem vstupenek neotálet a nepodcenit tuto jedinečnou šanci opět slyšet Parov Stelar LIVE!

Fotky a videa

Facebook