Bloody Sexy Halloween

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Apokalypsa 18 Years Anniversary

Výhodný nákup

Bobycentrum, Brno

24.11.2017

Absurd Minds (D), K.I.F.O.T.H (SR) + Terminal State (SR)

Underdogs - Eternia Smíchov, Praha 5

25.11.2017

Výhodný nákup

Cena: viz. níže

We are Thrilled to Announce that BSH 7 will take place at one of the Newest & Most Amazing Venues in Prague, FORUM KARLIN! Forum Karlin is a one of a kind entertainment hall with a massive main floor & 2 levels of VIP! This Halloween… We are going to Blow Your Minds!!!

Vstupné: (vstupné se bude postupně zvyšovat)

 

Základní: 350 Kč

 

Vstupenky VIP: 799 Kč

* VIP vstupenka obsahuje vstup na plochu a VIP balkon, dále welcome drink, samostatný vchod, toalety, bar a zdarma šatnu.


VIP All Inclusive: 2299 Kč

* VIP All Inclusive vstupenka obsahuje neomezenou konzumaci na baru (včetně alkoholických nápojů), vstup do všech prostor + VIP All Inclusive balkon, samostatný vchod, šatna, bary, toalety.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Fotky a videa

Facebook