Citadela 2015 - Nervo

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Výhodný nákup

Cena: VIZ NÍŽE

Australské duo NERVO, které tvoří sestry Miriam a Olivia, potvrdilo své první vystoupení na Citadele v Brně, a to 23.5.2015 tohoto roku! DJky, skladatelky, textařky, modelky, zpěvačky a v neposlední řadě dvě velmi pohledné slečny, které dokázaly jako jedny z mála prorazit do světa globálního DJingu. A rozhodně zaslouženě.

Ceny vstupného

Základní: 799 CZK (Vstupné se bude postupně zvyšovat)

 

VIP: 999 CZK (Vstupné se bude postupně zvyšovat)

VIP zahrnuje:

•      VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers 

•      vlastní terasa s přímým výhledem na hlavní stage 

•      hlídané a soukromé WC

 vlastní koridor při vstupu do Bobycentra 

 

VIP GOLD: 2.499 CZK (Vstupné se bude postupně zvyšovat)

VIP GOLD zahrnuje:

•     zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů

•     samostatný vchod z boční části Bobycentra a bez front

•     vlastní terasa s přímým výhledem na hlavní stage a s komfortním posezením 

•     zdarma šatna a opakované vyzvedávání odložených věcí 

•     hlídané a soukromé WC

•     zdarma catering & fruits & party crackers 

možnost navštěvovat také VIP prostor

 

Událost  : https://www.facebook.com/events/1597781250437697

Praktické informace naleznete zde: https://www.facebook.com/notes/citadela

 

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek .

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

CITADELA přiveze 23.5. nejznámější ženské DJ duo planety - NERVO!

Tato legendární akce nepřestává udivovat svým žánrovým rozpětím! Na tech/housové edici vystoupil Carl Cox, na tech/minimalové Anthony Rother či Sven Vath, tranceové zaměření již několikrát potvrdil Paul van Dyk, či před pár dny Ferry Corsten.

Nyní Citadela představí oblíbený EDM styl, a to v podobě těch nejpovolanějších - australských sester Miriam a Olivie alias NERVO, v Brně, Bobycentru!

Australské duo NERVO, které tvoří sestry Miriam a Olivia, potvrdilo své první vystoupení na Citadele v brněnském Bobycentru, a to 23. května tohoto roku! DJky, skladatelky, textařky, modelky, zpěvačky a v neposlední řadě dvě velmi pohledné slečny, které dokázaly jako jedny z mála prorazit do světa globálního DJingu. A rozhodně zaslouženě.

Jejich hudební rukopis je podepsán např. pod hymnou festivalu Tomorrowland - The Way We See The World, kterou složily společně s Afrojackem a Dimitrim Vegou & Like Mikem. Následoval singl We're All No One (Afrojack, Steve Aoki) a spolupráce s Davidem Guettou na singlu When Love Takes Over, který byl po celosvětovém úspěchu korunován cenou Grammy.

Svůj talent propůjčily také skladbám pro hvězdy, jako jsou Kylie Minogue, Nicky Minaj, Britney Spears, Cheryl Cole, Kelly Rowland, Armin van Buuren, The Pussycat Dolls a další.

NERVO vystoupí 23.5.2015 v Bobycentru. Vstupenky jsou exkluzivně v prodeji v síti Ticketpro, a to od 499,- (pozor, cena se bude postupně zvyšovat až do 899,-!) V České republice NERVO vystoupily coby headlinerky plážové akce Mácháč či indoor festivalu Magnetic - Citadela je tak uvítá v absolutně nejpočetnější fanouškovské základně, a to v rekonstruovaných prostorách legendárního Bobycentra.

A kdo bude asistovat na hlavním pódiu květnového vydání akce CITADELA?

Sledujte oficiální kanál Citadela(Official) a dozvíte se více:

Událost  : https://www.facebook.com/events/1597781250437697

Fotky a videa

Facebook