Zola Jesus (US)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Elektronická písničkářka Nika Roza Danilova alias Zola Jesus vydala debut „The Spoils“ v roce 2009, ve svých teprve dvaceti letech. Průlom nastal o dva roky později albem „Conatus“, na kterém naplno rozvinula svůj hlas i talent pro emotivní, tepavé elektronické songy, a s nímiž se tehdy představila i u nás.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Elektronická písničkářka Nika Roza Danilova alias Zola Jesus vydala debut „The Spoils“ v roce 2009, ve svých teprve dvaceti letech. Průlom nastal o dva roky později albem „Conatus“, na kterém naplno rozvinula svůj hlas i talent pro emotivní, tepavé elektronické songy, a s nímiž se tehdy představila i u nás. Loni v létě vydala zatím poslední desku nazvanou „Taiga“, kvůli níž přesídlila ze slunného Los Angeles na lesy porostlý ostrov Vashon ve státě Washington. Zola Jesus se po více než čtyřech letech, v pondělí 16. března vrátí do MeetFactory.

Fotky a videa

Facebook