Elliphant (SE)

Elliphant (SE)
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Změna termínu

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Cena: změna data konání z 29.1.2015 na 27.2.2015

Přidrzlá hudební nálož ze severu se jménem Ellinor Olovsdotter prorazila loni díky singlu Down on Life, ale považovat jí za one-hit-wonder by byla velká chyba. Její živelná směs popu, elektra, rapu a dancehallu víří vodami současné scény a spolehlivě teleportuje posluchače na divokou party.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Přidrzlá hudební nálož ze severu se jménem Ellinor Olovsdotter prorazila loni díky singlu Down on Life, ale považovat jí za one-hit-wonder by byla velká chyba. Její živelná směs popu, elektra, rapu a dancehallu víří vodami současné scény a spolehlivě teleportuje posluchače na divokou party. Důkazem toho je i nejnovější duet s dánskou zpěvačkou MØ "One More". Živá vystoupení nováčka Elliphant jsou koncentrovanou energii a tanečním svátkem..

http://elliphant.com/

Facebook