25 let Respektu: Dorian Concept (AT) + Tvrdý/Havelka (CZ)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Respekt slaví 25 a ke gratulacím se připájí i MeetFactory se vzácnými hosty – popřát přijedou Dorian Concept a nový domácí projekt Tvrdý/Havelka.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Respekt slaví 25 a ke gratulacím se připájí i MeetFactory se vzácnými hosty – popřát přijedou Dorian Concept a nový domácí projekt Tvrdý/Havelka.

Rakouský multitalentovaný samouk a frekventant Red Bull Music Akademie Oliver Thomas Johnson známý jako Dorian Concept vydal koncem října na legendární značce Ninja Tune svojí druhou dlouhohrající desku Joined Ends. Ta je o poznání barevnější a zároveň dospělejší, než jeho 5 let starý debut When Planets Explode, díky níž se dostal třeba k předskakování Cinematic Orchestra v Royal Albert Hall. K nové desce Oliver postavil také novou, tříčlennou kapelu – spolu s krajanem Cid Rimem v roli bubeníka a instrumentálním experimentátorem Cloniousem se přijede poprvé v živé podobě představit rovněž do Prahy.

Vedle Dorian Concept vystoupí na oslavách 25tých narozenin týdeníku Respekt dvojice výrazných postav současné domácí hudební scény Tvrdý/Havelka s čerstvým projektem U nás v garáži. Ten představuje nové autorské úpravy písní českého undergroundu a nové vlny 80-tých let skupin jako Garáž, Půlnoc, Dybbuk, Psí vojáci, Michael’s Uncle nebo Soubor tradičního popu. Po koncertech se o náladu a afterparty postará Mary C z Radia Wave.

Večer započne debata redaktorů Respektu (Pavel Turek, Pavel Kroulík) s hosty o hudbě a hudebních recenzích.

Fotky a videa

Facebook