Electro Swing Fever Anniversary

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Výhodný nákup

Cena: Vstupné se bude postupně zvyšovat

Swing Thing a Papa Django, hlavní DJs Electro Swing Bohemia, oslaví v pátek 20. února 2015 v Brně tříleté působení na electro-swingové scéně. A to na party s názvem Electro Swing Fever Anniversary, která se stane největší svého druhu v Evropě.

VIP zahrnuje:

 •  VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers 
 •  vlastní terasa s přímým výhledem na hlavní stage 
 •  hlídané a soukromé WC
 •  vlastní koridor při vstupu do Bobycentra 

 

VIP GOLD zahrnuje:

 • zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů
 • samostatný vchod z boční části Bobycentra a bez front
 • vlastní terasa s přímým výhledem na hlavní stage a s komfortním posezením 
 • zdarma šatna a opakované vyzvedávání odložených věcí 
 • hlídané a soukromé WC
 • zdarma catering & fruits & party crackers 
 • možnost navštěvovat také VIP prostor

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Electro Swing Fever Anniversary – největší svého druhu v Evropě  

Swing Thing a Papa Django, hlavní DJs Electro Swing Bohemia, oslaví v pátek 20. února 2015 v Brně tříleté působení na electro-swingové scéně. A to na party s názvem Electro Swing Fever Anniversary, která se stane největší svého druhu v Evropě. Pozvaní jsou francouzští Caravan Palace a Bart & Baker, italští Swingrowers a DJs z Electro Swing Bohemia. Party to bude opravdu velká –největší svého druhu v Evropě.

Zanedlouho tomu budou tři roky ode dne, kdy Swing Thing a Papa Django odehráli svůj první electro-swingový set pro hrstku nadšenců. Od té doby se hrstka rozrostla v davy, setů byl odehrán nespočet a dva zmínění elegáni se stali nejžádanějšími electro-swingovými DJs v zemi. Procestovali půl Evropy, podívali se do zámoří, zahráli si s největšími esy žánru a pro Parov Stelar Band jsou při jejich českých a slovenských koncertech předskokanskou volbou číslo jedna.

Oslava k završení úspěšných tří let proběhne v Brně, hlavním městě electro-swingu v ČR. A to v pátek 20. února 2015 od 20:00 v Bobycentru. Party to bude opravdu velká –největší svého druhu v Evropě. A tomu bude také odpovídat line-up večera zahrnující zahraniční i domácí interprety.

Z Francie přicestují slavní Caravan Palace v DJské sestavě a také neméně známí Bart & Baker. Z Itálie doletí kapela Swingrowers, která v premiéře představí skladby z nového alba. Sami oslavenci Swing Thing a Papa Django odehrají speciální set v doprovodu živých nástrojů. Samozřejmě nebudou chybět ani další skvělí DJs z Electro Swing Bohemia– Paolo di Maki a Max W. Připraven je také bohatý doprovodný program včetně tanečních workshopů českých swingových škol a akrobatické show na lanech.

11 pádných důvodů, proč v pátek 20. února tančit na Electro Swing Fever Anniversary, velkolepé electro-swingové party a oslavě, největší svého druhu v Evropě.
 
1. Světoznámí Caravan Palace DJs z Francie
2. Uznávaní pařížští DJs a producenti Bart & Baker
3. Jedinečný sicilský band Swingrowers se skladbami z nového alba
4. Oblíbení DJs z Electro Swing Bohemia: Swing Thing & Papa Django, Paolo di Maki a Max W.
5. Svůdný burlesque dance s Miss Cool Cat
6. Dechberoucí akrobatická show na lanech
7. Hravý hula hoop workshop
8. Taneční performance
9. Stylový fotokoutek
10. Speciální scénografie
11. Autorské art deco projekce

Fotky a videa

Facebook