BE22 Opening ceremony Roxy 22nd Anniversary - Feed Me Dj set

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Hudební chameleón Feed Me zahájí říjnové narozeniny ROXY. Celotýdenní narozeninový festival odpálí světelná a akrobatická show Jany Vrány We Are 1one! přímo v klubu ROXY. FEED ME dj set @ ROXY. Support: Smack (A51), Pixie (Let It Roll), 2K&Sweg;(Shadowbox). Performance Jana Vrána : WE ARE 1ONE!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Hudební chameleón Feed Me zahájí říjnové narozeniny ROXY

Jak už se stalo tradicí, bývá pondělní zahájení týdenního narozeninového festivalu ROXY ve znamení špičkových a v ČR zřídka viděných umělců. V roce 2012 to byl Boys Noize, minulý rok Engine Earz Experiment a tento rok padla volba na britského hudebního chameleóna Jana Googha známého jako Feed Me. Jak je u něj zvykem, půjde nejen o skvělý hudební, ale i vizuální zážitek. Večer slavnostně zahájí svou světelnou a akrobatickou performance We Are 1one! Jana Vrána a celým večerem provedou Smack, Pixie a 2K se Swegem.

Dříve než v roce 2008 vystoupil poprvé pod pseudonymem Feed Me, byl Jan Googh známý svou tvrdou drum&bassovou produkcí pod jménem Spor. Zatímco projekt Spor byl postupně ukládán k ledu, hvězda jménem Feed Me letěla vzhůru a už v roce 2008 vydal u Deadmau5ova labelu Mau5trap EP "Spell". O dva roky později vydal své debutové album "Feed Me"s Big Adventure", kde přesvědčil i poslední pochybovače údernou kombinací electro housu a dubstepu. Spolupráce s Crystal Fighters na songu Love Is All I Got v roce 2012 znamenal průlom i do tanečního mainstreamu (na Youtube témeř 5 mil. shlédnutí) a celosvětovou "Teeth" tour. Zde poprvé ve velkém stylu představil i svůj umělecký talent v tvorbě vlastních vizualizací doprovázej ící jeho vystoupení. Feed Meho sety zde provází typická zelená postavička (Pokud neznáš, sleduj plakát k akci). Remixerské schopnosti Feed Me dokázal u Chase & Status ("Let You Go"), Nero ("Innocence") nebo Gorillaz ("On Melancholy Hill") a zatím poslední album Calamari Tuesday obsahuje vše, co charakterizuje současnou bass music, tj. kombinace housu, elektra, trapu a dubstepu, ovšem vždy s rozpoznatelným Feed Me zvukem.

Dle svých vlastních slov Feed Me považuje djing "jen" za zábavný doplňek k uměleckému vyjádření jak pomocí hudby, tak vlastních vizualizací. Jsme rádi, že svou hudební a vizuální show představí právě na "otvíračce" narozeni ROXY. Vizuální zážitek z celého večera podpoří i tanečnice Jana Vrána se svou světelnou akrobatickou show We Are One! přímo na parketu ROXY!

20.10.2014, open 21:00

FEED ME dj set @ ROXY
Support: Smack (A51), Pixie (Let It Roll), 2K&Sweg(Shadowbox)

Performance Jana Vrána : WE ARE 1ONE!

Fotky a videa

Facebook