Morcheeba

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Apokalypsa 18 Years Anniversary

Výhodný nákup

Bobycentrum, Brno

24.11.2017

Absurd Minds (D), K.I.F.O.T.H (SR) + Terminal State (SR)

Underdogs - Eternia Smíchov, Praha 5

25.11.2017

Výhodný nákup

Cena: VIZ. NÍŽE

V plné a původní sestavě se zpěvačkou Skye Edwards se skupina Morcheeba vůbec poprvé představí v Brně, 12.12.2014 v Bobycentru. Britská skupina Morcheeba je v hudebním světě skutečně pojem.

Základní vstupné:
- 690 Kč (vstupné se bude zvyšovat)


VIP vstupné:
- bary s VIP servisem a party cateringem
- vlastní terasa s výhledem na hlavní stage (omezeno na 150 lidí včetně VIP GOLD)
- soukromé a hlídané toalety
- oddělený vchod hlavním vstupem Bobycentra

GOLD VIP vstupné:
-  neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů kompletního sortimentu od 20:00 do 02:00
- vlastní terasa s výhledem na hlavní stage (omezeno na 50 lidí)
- můžete navštěvovat také VIP sektor
- soukromé a hlídané toalety
- separátní vchod z parkoviště přímo na hlavní podium (z boku Bobycentra)
- zdarma šatna
- ovocný bar zdarma
- catering bar zdarma

 

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Fenomenální Morcheeba poprvé v původní sestavě v Brně!

V plné a původní sestavě se zpěvačkou Skye Edwards se skupina Morcheeba vůbec poprvé představí v Brně, 12. prosince v Bobycentu.

Britská skupina Morcheeba je v hudebním světě skutečně pojem. Obecně lze říct, že její repertoár jde přiřadit k popu, i když právě takovéto označení je pro skupinu tak výjimečného a specifického projevu poněkud nepřesné.  Morcheeba totiž kromě klasického popu kombinuje ve své originální tvorbě také prvky trip - hopu (často je brána právě jako čistě trip - hopová záležitost), funku a soulu. Nenechejte si tuto výjimečnou koncertní událost ujít!

Britská skupina Morcheeba je v hudebním světě skutečně pojem. Obecně lze říct, že její repertoár jde přiřadit k popu, i když právě takovéto označení je pro skupinu tak výjimečného a specifického projevu poněkud nepřesné.  Morcheeba totiž kromě klasického popu kombinuje ve své originální tvorbě také prvky trip - hopu (často je brána právě jako čistě trip - hopová záležitost), funku a soulu.

Jádrem skupiny jsou bratři Paul a Ross Godfreyovi a energická zpěvačka Skye Edwards, která skupinu během doby její existence opustila, ale dnes je opět zásadní členkou celé sestavy.

Byla to totiž právě Skye Edwards, která stála spolu s Paulem Godfreyem u zrodu skupiny, a to už v polovině 90. let. Její nádherný hlas se sametovým nádechem vlastně vytvářel „image“ celé kapely a objevil se i na nejzásadnějších albech – a to hned na debutovém kousku Who Can You Trust?, následném Big Calm a Fragments of Freedom, ze kterého pochází asi vůbec nejznámější hit – Rome Wasn‘ t Built In A Day. Právě poslední zmiňovaná deska znamenala pro Morcheebu přelom i v dosavadním žánrovém obsazení, stylově se totiž začala od dosavadního melancholického ražení přiklánět k funku.

Skye skupinu však po několika letech působnosti opustila a šla si za svou sólovou kariérou a tím – po zcela objektivním ohlédnutí za následnou úrovní – Morcheeba ztratila svou originalitu, osobitost a kouzlo. Na postu zpěvačky se vystřídalo pár jiných vokalistů, avšak žádný z nich nenahradil silný a unikátní hlas Skye. Na dalším studiovém albu Dive Deep se díky absence Skye objevilo mnoho hostujících zpěváků, deska však nepatřila k těm zásadním z celé dosavadní diskografie.

Jaro roku 2010 však znamenalo pro Morcheebu velký přelom – do sestavy se totiž opět vrací zpěvačka Skye Edwards a právě s jejími vokály vychází album Blood Like Lemonade. V roce 2013 pak vyšla poslední deska skupiny – Head Up High.

A právě v plné a původní sestavě se zpěvačkou Skye Edwards se skupina Morcheeba vůbec poprvé představí v Brně, 12. prosince v Bobycentu. Nenechejte si tuto výjimečnou událost ujít!

Fotky a videa

Facebook