Mikro London @ Microna

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Apokalypsa 18 Years Anniversary

Výhodný nákup

Bobycentrum, Brno

24.11.2017

Absurd Minds (D), K.I.F.O.T.H (SR) + Terminal State (SR)

Underdogs - Eternia Smíchov, Praha 5

25.11.2017

Výhodný nákup

Cena: 190 Kč, na místě 290 Kč

Do modřanského pop-up klubu Microna se po letní pauze vrací úspěšný houseový Mikro večírek. V pořadí třetí akce se uskuteční v pátek 19. 9.2014. Po NYC a Amsterdamu přichází tentokrát na řadu britská metropole Londýn. Zářijové pokračování přivítá rezidenta londýnského Fabricu Eddieho Richardse, Thomase Teslu z klubu The Egg, kteří si jako speciálního hosta pozvali berlínského Tigerskina.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Do modřanského pop-up klubu Microna se po letní pauze vrací úspěšný houseový Mikro večírek. V pořadí třetí akce se uskuteční v pátek 19. září. Po NYC a Amsterdamu přichází tentokrát na řadu britská metropole Londýn. Zářijové pokračování přivítá rezidenta londýnského Fabricu Eddieho Richardse, Thomase Teslu z klubu The Egg, kteří si jako speciálního hosta pozvali berlínského Tigerskina.

Německý producent Alexander Krüger aka Tigerskin je v hudebním světě známí také pod přezdívkami Dub Taylor nebo Korsakow. Má za sebou spousty releasů pro labely Dirt Crew Rec, Organic Domain, Get Physical Music a mnoho dalších. V Microně se domácímu publiku představí ve speciálním live setu.

Z Velké Británie přiletí rezident londýnského klubu Fabric Eddie Richards, který patří mezi nejdéle hrající house a techno DJe na světě a hudební časopis Mixmag ho označil jako "Britains godfather of house and techno". Tešte se na energický tech-houseový set.

Domácí scénu budou reprezentovat zástupci české značky Nightphunk Recordings Lucas Hulan a Lillou.

Fotky a videa

Facebook