Citadela 2015 - Ferry Corsten

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Apokalypsa 18 Years Anniversary

Výhodný nákup

Bobycentrum, Brno

24.11.2017

Absurd Minds (D), K.I.F.O.T.H (SR) + Terminal State (SR)

Underdogs - Eternia Smíchov, Praha 5

25.11.2017

Výhodný nákup

Cena: 699 Kč, VIP: 999 Kč, VIP GOLD: 2.499 Kč (vstupné se bude postupně zvyšovat)

FERRY CORSTEN míří na únorové vydání akce CITADELA! Holandský král elektronické hudby, fenomenální DJ a producent, navštíví brněnskou akci Citadela, aby vám předvedl své mistrné umění a vytříbenou komunikaci s publikem. Po Tiestovi a Paulu van Dykovi je to třetí hvězda světového významu, která dorazí do Brna, a to 13. února 2015 do Bobycentra. Dále dorazí italský Giuseppe Ottaviani, který se představí jako liveact, irský tech/trance řezník Bryan Kearney, domácí špičku zastoupí Lucca, Michael Burian a projekt Matamar.

VIP zahrnuje:

 

 •  VIP servis v podobě vlastního baru vč. fruits & party crackers 
 •  vlastní terasa s přímým výhledem na hlavní stage 
 •  hlídané a soukromé WC
 •  vlastní koridor při vstupu do Bobycentra 

 

VIP GOLD zahrnuje:

   

 • NOVINKA: můžete navštěvovat také přímo hlavní stage a užívat si akci za zády světových Djs (viz. mapka prostor v galerii!)
 • zdarma neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů
 • samostatný vchod z boční části Bobycentra a bez front
 • vlastní terasa s přímým výhledem na hlavní stage a s komfortním posezením 
 • zdarma šatna a opakované vyzvedávání odložených věcí 
 • hlídané a soukromé WC
 • zdarma catering & fruits & party crackers 
 • možnost navštěvovat také VIP prostor

 

PRAKTICKÉ INFORMACE CITADELA Ferry Corsten

 

Již tento pátek 13. února se do brněnského Bobycentra vrátí legendární CITADELA, na které vystoupí 3 zahraniční esa v popředí s Ferry Corstenem. Celá akce také nabídne luxus a pohodlí brněnského Bobycentra, přesněji zrekonstruované Laser Show Hall, oficiální afterparty se odehraje od 6:00 ráno v klubu La Grotta.

Vstupenky na místě budou!

Základní, VIP a VIP Gold budou k dostání také na pokladnách v den akce. Cena základní vstupenky na místě je 799 Kč (30 eur), VIP za 999 Kč (35 eur) a Gold za 2499 Kč (90 eur), tato vstupenka zahrnuje neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů, vlastní pohodlnou zónu  a další výhody, viz. níže. Vstupenky je možné zaplatit také v eurech, kde ovšem nebereme drobné (centy). Na eura se vrací v CZK.

Šatny

Bude otevřena celá kapacita, nachází se ihned za hlavním vchodem do Bobycentra. VIP Gold mají svojí šatnu zdarma, přímo na pravé galerii (z pohledu navštěvníka).

Upozorňujeme návštěvníky Afterparty, ať si své věci ze šaten vyzvednout do 8:00 ráno, a následně přenesou do klubu La Grotta. Děkujeme!

Kontrola pravosti vstupenek

Na akci budou instalovány speciální čtečky pro kontrolu pravosti vstupenek. Při zjištění falešné vstupenky nebudete vpuštěni na akci a bude přivolána Policie ČR.

Vstupenky, výherci, akreditace

Majitelé vstupenek (regular a VIP) z předprodeje, stejně jako výherci soutěží a akreditovaní, budou vstupovat hlavním vchodem (4 koridory). Tam bude také probíhat prodej vstupenek na místě. Bočním vchodem bude umožněn vstup pouze majitelům vstupenek VIP GOLD. Brány Bobycentra se otevřou v 19:00 a úderem této hodiny začne hudební produkce.

Doprava

Návštěvníci se do Bobycentra dostanou tramvají č.1 z Hlavního nádraží. Nástupiště směr Řečkovice, výstup na zastávce Pionýrské nebo Hrnčířské, nebo autobusem č.67 z Hlavního nádraží, výstup na zástavce Sportovní. 

Adresa Bobycentra je Sportovní 2a, Brno.

Rozdělení zón VIP a VIP gold

VIP Gold zóna

– se nachází na pravé galerii (při pohledu na taneční parket)

– tato galerie má vlastní bary, na kterých mohou majitelé VIP Gold stripu (bude vyměněn při vstupu VIP Gold) využít neomezenou konzumaci alkoholických i nealkoholických nápojů

– na této galerii budou umístěny šatny pro majitelé VIP Gold ZDARMA.

– opakované opouštění Bobycentra je pro VIP GOLD zakázáno

– z VIP Gold zóny je přísný zákaz vynášení nápojů

VIP zóna

– se nachází na levé galerii (při pohledu na taneční parket)

– tato galerie má vlastní bary, na kterých mohou majitelé VIP stripu (bude vyměněn na hlavním vstupu oproti vstupence) neomezeně nakupovat nápoje

– opakované opouštění Bobycentra je pro VIP zakázáno

Opuštění prostoru

Během akce nebude možnost opouštět prostor Bobycentrum. Po opuštění prostoru pozbývá vstupenka platnosti. Platí i pro akreditované a majitelé vstupenek VIP a VIP Gold.

Foto & Video

Abyste si mohli zvěčnit všechny speciální okamžiky na akci, je možné si s sebou vzít mobilní telefony / kompaktní digitální fotoaparáty. Profesionální fotoaparáty (s výměnnými objektivy) mohou používat pouze osoby, kteří obdrželi speciální akreditaci. (Silné blesky fotoaparátů mohou oslnit účinkující, proto respektujte dané nařízení).

Osobní prohlídka, kontrola totožnosti

Každý návštěvník akce se při vstupu podrobí osobní prohlídce, která je zaměřena na nebezpečné věci, jako jsou zbraně, nože a podobně. Do areálu je zákaz vnášení vlastního pití a jídla. Prosíme o spolupráci s pracovníky pověřenými zjištěním totožnosti z důvodu zamezení zneužití akreditací. Ty se vydávají pouze oproti občanskému průkazu.

Toalety

Bobycentrum nabízí dostatek nadstandartních toalet, které jsou k dispozici zdarma.

Propagace jiných akcí

Na CITADELE budou propagovány pouze ty kulturní akce, které jsou předem schváleny pořadatelem. Jakékoliv vylepování akcí, nebo rozdávání letáků na jiné kulturní akce, kterou nejsou schváleny, budou odstraněny, a dotyční návštěvníci, kteří akci nedovoleně propagují, vykázáni z akce.

Kouření

Kouření je v Bobycentru povoleno, avšak doporučujeme navštívit speciální zóny pro kouření. Na akci budou dohlížet také pracovníci záchranné a požární služby.

Prosíme také o maximální spolupráci s organizátory akce, respektování pravidel bezpečnostní agentury a dodržování zásad slušného společenského chování. Děkujeme za pochopení.

 

MAIN STAGE

19:00 - 21:30  MATAMAR

21:30 - 23:00  MICHAEL BURIAN

23:00 - 01:00  GIUSEPE OTTAVIANI LIVE

01:00 - 03:00  FERRY CORSTEN

03:00 - 05:00  BRYAN KEARNEY

05:00 - 07:00  LUCCA

 

  AFTERPARTY

06:00 - 07:30  DEEP DEER

07:30 - 09:00  LOUTKA

09:00 - 10:30  SUBGATE

10:30 - ??:??   ANDY SMITTH

 

a

Tyto ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Citadela s Ferry Corstenem zná svůj kompletní line-up!

  Další vydání oblíbené party Citadela zná své datum, místo konání a nyní i kompletní line up. 13. února se opět rozezní Bobycentrum v duchu kvalitní elektronické hudby, kdy celému večeru bude kralovat legenda holandské taneční scény, fenomenální DJ, producent a miláček publika, který je jedním z nejoblíbenějších představitelů holandské elektronické a energické taneční hudby.

Tento 40ti letý rodák z Rotterdamu má za svoji 20ti letou kariéru na svém kontě několik desítek světových ocenění, namátkou - „nejlepší producent roku“ na Ericsson Music Awards, „nejlepší trancový DJ“ na Ibiza DJ Awards, pravidelně je hodnocen jako jeden z 10ti nejlepších DJů světa. V anketě DJ MAG již mnohokrát držel přední pozici do 10. místa oblíbenosti, mnohokrát obsadil 5. nebo 6. místo této oblíbené ankety. Po celém světě respektovaný DJ, producent a remixér jmen jako Duran Duran, Moby, Public Enemy či U2, je jednou z nejzásadnějších postav světové tranceové scény, který se zároveň podílel na utváření celé její podoby – pan FERRY CORSTEN!

Za více než 20 let na taneční scéně si Ferry Corsten vybudoval velmi silnou pozici – díky obrovské oblibě u fanoušků, ale hlavně díky své neutuchající energii a práci, které se stále věnuje naplno. Za sebou má celou řadu vlastních producentských kousků, mnoho ko-produkcí, několik autorských alb, spolupracuje se známými zpěváky, skupinami a hudebníky (za zmínku pak stojí U2, The Killers, Faithless, Moby, nebo William Orbit), věnuje se charitativní činnosti a samozřejmě, vystupuje na všech zásadních světových eventech.

Dalším z hvězdného zahraničního obsazení únorové Citadely bude opět velmi výrazná a známá postava taneční scény, která si za mnoho let svého neúnavného a cílevědomého působení na poli tranceové hudby získala srdce mnoha tisíců fanoušků po celém světě. Italský DJ a producent, známý z projektu NU NRG, kde působil společně s Andrea Ribecou a Giacomem Miccichém, se kterými ve svých počátcích vydával první tracky u respektovaného Paul van Dykova Vandit Records. Autor celé řady skvělých remixů, vlastních tracků a celkem tří alb se od roku 2005 věnuje také své sólové kariéře a je dodnes jedním z nejzásadnějších DJů tzv. „pure trance music – GIUSEPPE OTTAVIANI.

Třetí ze zahraničních hvězd Citadely pochází z Irska a právem se řadí mezi nejoblíbenější jména tech-tranceového nebe. DJ, který svou kariéru započal v roce 2000 se záhy vryl fanouškům do širšího povědomí díky pravidelnému vysílání svých show na rádiích Energy FM a Kiss FM. O několik málo let později vydává  spolu s kamarádem Johnem O’Callaghanem svůj producentský debut Restricted Motion, který z něj dělá záhy ostře sledovanou postavu novodobé taneční scény. Svůj talent a nadšení tento DJ potvrdil i na budoucích vydaných deskách, kdy mu vychází i autorské tracky a remixy pro mnoho zvučných jmen. Na Citadele se představí neúnavný dříč, který si svým charismatickým vystupováním dokáže okamžitě získat publikum na svou stranu – BRYAN KEARNEY!

Celé obsazení pak doplní špička domácí taneční scény – majitel labelu Bohemian Records, autor celé řady skvělých tracků a ikona české elektronické hudby, Michael Burian. Nebude chybět ani první dáma a nejoblíbenější DJka České republiky, Lucca a duo Matamar.

Facebook akce :  https://www.facebook.com/CitadelaOfficial

Událost akce :  https://www.facebook.com/events/256747067868086/

 

Máme pro Vás skvělou zprávu - oficiální afterparty po Citadele 13.2.2015 proběhne také v komplexu Bobycentra a to na La Grottě! Během posledního setu na hlavním pódiu se budete moct přesunout na afterparty, na které vystoupí legenda housu DJ LOUTKA, dále SUBGATE, DEEP DEER a ANDY SMITTH

Oficální afterparty startuje v 6:00, vstupné je symbolických 30 CZK při vstupu!

Fotky a videa

Facebook