Gramatik

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Apokalypsa 18 Years Anniversary

Výhodný nákup

Bobycentrum, Brno

24.11.2017

Absurd Minds (D), K.I.F.O.T.H (SR) + Terminal State (SR)

Underdogs - Eternia Smíchov, Praha 5

25.11.2017

Slovinský umělec GRAMATIK se přijede představit do České republiky v rámci koncertní série Excelent Jukebox, kterou pro fanoušky té nejlepší hudby připravují Fource Entertainment a Gambrinus Excelent v pražském Lucerna Music Baru. Show plná skvělé elektronické, hiphopově ambientní i dubstepové hudby se odehraje 17. 11.2014 právě v Lucerna Music Baru.

BUDE V PRODEJI OD 5/8/2014 OD 10:00 HODIN

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Excelent Jukebox: Do Prahy se přijede podívat skvělý GRAMATIK!

Slovinský umělec GRAMATIK se přijede představit do České republiky v rámci koncertní série Excelent Jukebox, kterou pro fanoušky té nejlepší hudby připravují Fource Entertainment a Gambrinus Excelent v pražském Lucerna Music Baru. Show plná skvělé elektronické, hiphopově ambientní i dubstepové hudby se odehraje 17. listopadu právě v Lucerna Music Baru.

Slovinec Denis Jasarevic žije v USA a vystupuje pod uměleckým jménem GRAMATIK. Je znám svým neotřelým přístupem jak k hudbě, tak i k jednotlivým videoklipům, které ke svým skladbám natáčí - a nutno říct, že se jedná o opravdu profesionální tvorbu. Do České republiky zavítá poprvé - v rámci turné, které představí jeho poslední album vydané v roce 2014 s názvem The Age of Reason. Celé album je možné zdarma vyslechnout jak na umělcově SoundCloudu, tak i na Youtube. Gramatik je totiž, atypicky pro hudební odvětví, velkým zastáncem volného sdílení souborů včetně hudby.

“Moje poslední EPčko se jmenuje #digitalfreedom. Jako umělec, kterej postavil celou svoji kariéru na volnym sdílení dat jsem se rozhodl věnovat tohle EPčko právě boji za svobodnej internet - boji proti cenzuře internetu, o který je poslední dobou tak moc slyšet. Proti všem těm mezinárodním smlouvám typu ACTA/SOPA/PIPA, který se snažej na celosvětový úrovni totálně paralyzovat internet, takže tohle EPčko jde na podporu vědomí o týhle situaci! Všechny je odmítněte, nikdy nepřestávejte sdílet, internet je náš svět, naše digitální svoboda!” nechal se Gramatik nebojácně slyšet. Touto hláškou pravděpodobně vystihl myšlenky mnoha dalších v tomto i dalších odvětvích, kteří se však bojí z různých důvodů své názory sdílet veřejně.

S albem The Age of Reason, Gramatik předvádí svůj hudební růst popírající škatulky žánrů a boří nudný status quo elektronické taneční hudby, přetvářejíc ji na unikátní zvuk, který známe jako tvorbu onoho DJ a producenta, Gramatika.

Gambrinus Excelent a Fource Entertainment uvádějí EXCELENT JUKEBOX: GRAMATIK, 17. listopadu, Lucerna Music Bar.O tuhle várku hudby nemůžete přijít!

FB link: https://www.facebook.com/events/764953623547564/

Fotky a videa

Facebook