Dark Hall – Space DJs (UK)

Dark Hall – Space DJs (UK)

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Výhodný nákup

Cena: vstupné se bude postupně zvyšovat

Mimo vysoce kvalitního a léty prověřeného britského dua Space Djz se můžete těšit na neméně oblíbenou svěřenkyni Carla Coxe, charismatickou DJane Clodagh. Celkový line-up této premiérové halovky doplní ve speciálním vinil setu pokrevní dvojice Orbith s Jerrym, přední česko-anglický house mistr Chris Sadler, ikona hard techna Golpe a mnoho dalších věhlasných DJs.

★ VIP obsahuje:
Přístup do VIP zóny / šatna zdarma / vlastní bar + výhodnější drinky / Afterparty zdarma 

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Dark HallSpace DJs (UK)

(Ben Long a Jamie Bissmire)

Space DJz (Uk), Clodagh (Ir), Orbith vs Jerry, Golpe, Chris Sadler, Hydrophonic, Thin & Thick, Danny Bright

2nd VIP: Javas, Manack, Doky, Patrik Prelovsky

DARK HALL – TECHNO & HOUSE INDOOR FESTIVAL

Legendární ostrovní DJs se hned v měsíci září vrátí do moravské metropole a nebude to návrat ledajaký. Známá pořadatelská skupina, která pro vás v historii připravila desítky tanečních akcí a festivalů (Hradhouse, Prigl, O´Seex, atd.), se tentokrát rozhodla připravit návrat undergroundového halového pojetí, které má však nabídnout pohodlí moderní doby. Jak už sám název a místo konání akce napovídají, půjde o jedinečné spojení továrního prostředí s audio-vizuálními show, kterou dnešní high-technologie umožňují.

Mimo vysoce kvalitního a léty prověřeného britského dua Space Djz se můžete těšit na neméně oblíbenou svěřenkyni Carla Coxe, charismatickou DJane Clodagh. Celkový line-up této premiérové halovky doplní ve speciálním vinil setu pokrevní dvojice Orbith s Jerrym, přední česko-anglický house mistr Chris Sadler, ikona hard techna Golpe a mnoho dalších věhlasných DJs.

Chybět nebude ani VIP Area v rytmu NU disca a deep house, na které zahrají jména jako Dj Javas, Manack, nebo slovenský matador Doky. Akci bude doprovázet řada překvapení, o které budou postupně uveřejňovány prostřednictvím médií.

Fotky a videa

Facebook