Night with Johnny Kelvin

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Výhodný nákup

Cena: 490 Kč (poté vstupné 690 Kč)

V pátek 16. května 2014 zavítá do Prahy výjimečný DJ a zpěvák v jedné osobě, Holanďan Johnny Kelvin. Ten patří ke skutečným raritám v hudebním světě, když mistrně kombinuje klasickou práci DJe s operním zpěvem a jeho vystoupení se tak stávají jedinečným hudebním zážitkem.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

V pátek 16. května zavítá do Prahy výjimečný DJ a zpěvák v jedné osobě, Holanďan Johnny Kelvin. Ten patří ke skutečným raritám v hudebním světě, když mistrně kombinuje klasickou práci DJe s operním zpěvem a jeho vystoupení se tak stávají jedinečným hudebním zážitkem. Johnny Kelvin vystupuje víkend co víkend po celém světě a mezi své největší hudební zážitky řadí vystoupení po boku DJe Tiesta na berlínské Loveparade, kde vystupoval pro více jak tři sta tisíc lidí. Zapomenout nesmíme ani na jeho spolupráci s legendárním popovým zpěvákem Stingem, se kterým vystupoval jako jeden z hostujících umělců.       

V pátek 16. května tak na vás ve Fashion club Prague čeká nejenom strhující hudební show, ale především všestranný umělec s úžasným přátelským projevem, který vás zvedne ze židle a roztančí po celou noc.

Přijďte do zcela nového klubu, přímo v samém srdci Prahy. Fashion club Prague přináší do České republiky ojedinělý koncept klubové zábavy, která nemá v Praze konkurenci. Podlehněte skvělé show, kterou představí nenapodobitelný Johnny Kelvin! Naleznete nás na střeše obchodního domu Kotva na adrese Náměstí Republiky 8, Praha 1.

Fotky a videa

Facebook