Neutral Milk Hotel ( US )

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Absurd Minds (D), K.I.F.O.T.H (SR) + Terminal State (SR)

Underdogs - Eternia Smíchov, Praha 5

25.11.2017

Výhodný nákup

Cena: Cena se bude zvyšovat

Neutral Milk Hotel, bez přehánění jedna z vůbec nejdůležitějších indie rockových kapel historie se v rámci svého reunionového turné zastaví i v Praze
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Neutral Milk Hotel, bez přehánění jedna z vůbec nejdůležitějších indie rockových kapel historie se v rámci svého reunionového turné zastaví i v Praze, konkrétně v neděli 3.8. v MeetFactory a dokáže proč zejména druhé a zatím také poslední album In The Aeroplane Over The Sea z roku 1998 po právu patří mezi nejstěžejnější díla posledních dvaceti let. Potenciál této desky nevyprchal a například  Arcade Fire, Sufjan Stevens, Connor Oberst nebo Okkervil River by bez ní zdaleka nebyli tam, kde jsou. 

Videa:
http://www.youtube.com/watch?v=7aKlRWo2u1Y

http://www.youtube.com/watch?v=Fd1JsN0HLlc

http://www.youtube.com/watch?v=vgIT9Mrvddw

Více informací:

http://www.walkingwallofwords.com/

https://www.facebook.com/pages/-Neutral-Milk-Hotel-/9075158370

Facebook