The Parov Stelar Band

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Absurd Minds (D), K.I.F.O.T.H (SR) + Terminal State (SR)

Underdogs - Eternia Smíchov, Praha 5

25.11.2017

14.3.2014 přijede do Brna kompletní sestava The Parov Stelar Bandu, s pořádnou dávkou toho nejlepšího elektroswingu, a to navíc - vše v živém podání. Jelikož se dá očekávat, že koncert bude brzy vyprodaný, doporučujeme s nákupem vstupenek neotálet a nepodcenit tuto jedinečnou šanci slyšet Parov Stelar Band LIVE!

PAROV STELAR BAND -  praktické informace

 

PLÁN AKCE

Stáhněte si kompletní mapu pavilonu G1

Přízemí http://www.praan.cz/prizemi.jpg

VIP (1. patro) http://www.praan.cz/vippatro.jpg

VSTUP NA BVV (BRNĚNSKÉ VELETRHY)

Hlavním vstupem do areálu BVV -  49°11'18.08"N; 16°35'8.26"E

Mapa : http://www.bvv.cz/_sys_/FileStorage/download/1/914/bvv_map_cz.pdf

PARKOVÁNÍ

Je možné před areálem BVV

VSTUP DO PAVILONU G1

Vstupenky STANDARD

Hlavní vstup do pavilonu G1 bude rozdělen na několik koridorů, přičemž každý Vás přivede k turniketům, které zkontrolují pravost vstupenky.

Vstupenky VIP

Z boční strany pavilonu G1 bude připraven VIP vstup, který bude rozdělen na 2 koridory. U vchodu bude pro VIP návštěvníky nachystána VIP šatna.

Vstupenky VIP GOLD / PARTNERS

Soukromý vchod pro majitelé VIP GOLD vstupenek najdete u vchodu VIP.

Se vstupenkami  není možné opakovaně opouštět a zpětně navštěvovat pavilon G1. Pro pobyt na čerstvém vzduchu či kouření doporučujeme navštívit  “zimní zahradu” (zaznačeno v mapce), kde budou také občerstvovací stánky.

ŠATNY

Velkokapacitní šatny budou umístěny přímo naproti hlavního pódia. Šatny jsou nachystané pro dvojnásobný počet návštěvníků než očekáváme a otevřeny budou od začátku až do konce akce.

BEZPEČNOST AKCE
O bezpečnost a hladký průběh se bude starat více než 80 prověřených a proškolených osob. Tento personál jako „pořadatelská služba“ je tu pro vás. Zeptejte se proto jeho členů na vše, co chcete k akci vědět. Na akci bude také záchranná služba a profesionální zdravotníci. Prosíme o prostudování plánku akce, ať můžete snadno najít vše, co je pro vás nachystáno. Je to vaše noc a my chceme, abyste si ji užili na maximum.

WC A HYGIENA
Toalety najdete v přízemní chodbě spojující pavilony G1 a G2. Prosíme udržujte čistotu a pořádek, ať si můžeme všichni užít akci ku všeobecné spokojenosti. Děkujeme.

NA AKCI JE ZAKÁZÁNO

Do pavilonu G1 je zakázáno vnášet: vlastní jídlo a pití, drogy (tvrdé i měkké), sklo, aerosolové rozprašovače, hole, plechovky, plastové / PET lahve a ostré předměty a jakýkoliv jiný předmět, který by mohl ohrožovat návštěvníky akce. V případě jakýchkoliv komplikací má náš bezpečnostní tým poslední slovo. Oblečení anebo jiné viditelné fyzické znaky na vzhledu, které vyjadřují explicitní politické, sociální hnutí a skupiny, jsou zakázány. Vstup zvířatům je zakázán. 

BARY & OBČERSTVENÍ

V přízemní části pavionu G1 bude celkem 5 zásobených barů o celkové délce 110m, další 2 bary najdete na galerii VIP,které jsou umístěny s dobrým výhledem na pódium. Součástí akce jsou samozřejmě stánky s jídlem, party doplňky, oficiální stánek Parov Stelar Band a různé aktivity našich partnerů jako sedačkové lounge zóny, fotostěna či aktivní zóna s LCD.

PROPAGACE JINÝCH AKCÍ

Jakákoliv reklama je zakázána. Návštěvníci nemají oprávnění distribuovat letáky, plakáty či jiné propagační materiály během akce v prostorách pavilonu a na parkovišti. Pokud chcete zviditelnit nějakou z vašich akcí, kontaktujte nás.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

The Parov Stelar Band míří 14.3.2014 do Brna, do pavilonu G1!


V dnešní době je pojem „elektroswing“ už mnoha hudebním fanouškům poměrně známý, ale věřte, že před několika lety tomu ještě tak zdaleka nebylo. Na počátku všeho stál jistý Marcus Füreder – dnes však více známý jako PAROV STELAR. Tento rodák z rakouského Lince stál u zrodu stylu, kterému se říká právě „elektroswing“. Původem DJ, jehož hlavním zaměřením bylo techno a minimal, byl také velkým fanouškem jazzu, swingu a blues. A stačilo málo – spojit tyto právě docela vzdálené směry a přidat do hitu od jedné z největších jazzových zpěvaček všech do – „Billie Holiday“ rytmus a velký objev byl na světě. Marcus tak začíná stále více experimentovat, své oblíbené žánry míchá dohromady a postupně začíná psát i své vlastní kousky.

Zvrat nastává v roce 2004, kdy Marcus začíná hrát pod jménem Parov Stelar a zakládá vlastní nahrávací společnost Etage Noir Recordings. Již svými prvotními počiny "KissKiss EP" a deskou "Rough Cuts" pod novým jménem, na sebe ihned upozornil. Spojením elektronické hudby s živými nástroji a specifickou atmosférou, vycházející ze 30. let 20. století, se mu podařilo stvořit jedinečnou a nezaměnitelnou hudbu. Jeho originální a nostalgické retro nahrávky 30. let s příměsí elektronických beatů způsobily v hudebním světě velkou senzaci – a kromě koncertních hal je můžeme stále častěji slýchat také ve filmech, nebo v reklamách.

Parov Stelar si později ke svému vystupování přizval také živé nástroje – až vznikl šestičlenný The Parov Stelar Band, se zpěvačkou Cleo Panther. Jejich strhující show je vyhledávána příznivci po celé Evropě i v zámoří. V České republice si díky svým dosavadním excelentním vystoupením vybudoval velkou základnu věrných fanoušků. Loni vyprodal pražskou Incheba arénu (měsíc před akcí nebylo možné sehnat vstupenky) a  také se se svou skupinou představil jako jeden z headlinerů festivalu Rock for People.

14. března roku 2014 přijede do legendárního pavilonu G1 v Brně kompletní sestava The Parov Stelar Bandu, s pořádnou dávkou toho nejlepšího elektroswingu, a to navíc - vše v živém podání.

Jelikož se dá očekávat, že koncert bude brzy vyprodaný, doporučujeme s nákupem vstupenek neotálet a nepodcenit tuto jedinečnou šanci slyšet Parov Stelar Band LIVE!

http://www.facebook.com/parovstelar

 

Oblíbená DJská dvojice se po festivalové sezóně a miniturné po USA a Mexiku vrátila do klubů a tančíren v plné síle. Swing Thing ~ DJ a DJ Papa Django vystoupí na jednom pódiu s Parov Stelar Band. S projektem ELECTRO SWING BOHEMIA vyprodali pražský klub Roxy, brněnskou Flédu a další kluby na Slovensku, v Polsku a Německu. Nyní se Vás chystají pořádně připravit na koncert The Parov Stelar Band.

Po skončení koncertu THE PAROV STELAR BAND bude dále probíhat rozjetá elektroswingová párty - připravujeme další novinky! 

Fotky a videa

Facebook