Wonderland “Love Generation”

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Výhodný nákup

Cena: viz. níže

Wonderland se Sander van Doornem již 11. října 2013 v pražském SaSaZu! Nejpopulárnější klubový koncept u nás – WONDERLAND – přichází se sedmou tématickou edicí, která nese podtitul “Love Generation”.

Vstupné: 490 Kč, vstupné se bude postupně zvyšovat.

 

Vstupenky do VIP galerie jsou v prodeji za 990 Kč.

 

Vstup od 18ti let.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Wonderland se Sander van Doornem již 11. října 2013 v pražském SaSaZu!

Nejpopulárnější klubový koncept u nás – WONDERLAND – přichází se sedmou tématickou edicí, která nese podtitul “Love Generation”. V pátek, 11. října 2013 osvobodíme svou mysl v nekonečném tanci a dokonalé zábavě v pražském prostoru SaSaZu, kde své poselství budou šířit DJ’s z několika zemí pod vedením té nějvětší hvězdy, kterou je holandský hudební genius – SANDER VAN DOORN – jeden z nejpopulárnějších a nejvlivnějších DJů a producentů současné elektronické hudby. Společně se Sanderem přicestuje jeho stájový kolega, mladý a talentovaný Julian Jordan a dále třetí holanďan – DJ San. Chybět pochopitelně nesmí domácí hvězda a rezident noci Wonderland, Michal Poliak, dále rezident chorvatského super klubu Papaya - Mario, a v neposlední řadě jeden z velkých talentů na domácí scéně, Pompeiy. Těšit se tak můžeme na osmihodinovou hudební pouť, kde se vystřídá několik hudebních stylů, takže si na své přijde opravdu každý milovník taneční muziky.

Jak již podtitul napovídá, tato edice noci Wonderland “Love Generation” se inspirovala hnutím Hippies, jehož myšlenka je i nyní aktuální. Miliony lidí po celém světě, kteří propadli kouzlu elektronické taneční hudby, jsou vlastně novodobými Hippies. A proto je tu Wonderland “Love Generation”, kdy se 11. října v SaSaZu spojí stovky srdcí, která milují hudbu a svobodu. Hippie dresscode je pochopitelně vítán, a kromě záplavy květin a pozitivní energie se můžeme těšit na speciální dekorace, efekty, projekce a performance, které k Wonderlandu neodmyslitelně patří, takže osvoboďte svou mysl a upusťte uzdu svojí fantazie.

https://www.facebook.com/wonderlandnight

Fotky a videa

Facebook