DJ Antoine

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Freak Power

Výhodný nákup

NOVÝ TERMÍN

Radost Concert Hall, Brno

28.05.2018

Freak Power

ZMĚNA TERMÍNU

Lucerna Music Bar, Praha

29.05.201830.05.2018

Výhodný nákup

Cena: 550 Kč, poté se bude cena postupně zvyšovat. Vstupné na místě 750 Kč. VIP 1.000 Kč (omezená kapacita)

O zahájení podzimní klubové scény se postará DJ ANTOINE v Praze. Hudební fanoušky elektronické muziky čeká 13. 9. 2013 hned na začátek velké sousto. Podruhé v ČR mají možnost slyšet autora hitu Welcome To Saint Tropes, Ma Cherie nebo Bella Vita.

VIP v Sasazu bude obsahovat welcome drink.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

O zahájení podzimní klubové scény se postará DJ ANTOINE v Praze.

Po vydařené letní festivalové sezóně se konečně otevřou brány luxusního klubu SASAZU v Praze. Hudební fanoušky elektronické muziky čeká 13. 9. 2013 hned na začátek velké sousto. Podruhé v Česku mají možnost slyšet autora hitu Welcome To Saint Tropes, Ma Cherie nebo Bella Vita. Do Prahy přiveze elektronický house diktát švýcarský DJ a producent ANTOINE. Vlastním jménem Antoine Konrad prodal přes milion desek  alba Jealousy a založil vlastní nahrávací společnost Houseworks a Egoïste. V Praze představí zároveň nové album ,Sky Is the Limit a vy si ho nenechejte ujít!

Hlavní pořadatel, Luboš Virag, který pořádá známé taneční party pod značkou Celebration na Slovensku, dodává: ,,Po úspěšných velkých eventech jako byl letos například Only Open Air Festival s AVB jsme chtěli uspokojit i fanoušky menších klubových akcí, připravili jsme proto jedinečnou show v tomto roce speciálně pro ČR s DJ Antoinem!“ 

Samotného švýcarského headlinera doplní tři čeští DJs, kteří nepotřebují zbytečné umělé mediální výstupy. Do hudby dávají vše a jsou velmi oblíbení mezi českými klubery. Party zahájí ostřílený matador Billy Bright. Ten si před sedmi lety stanovil cíl – bavit lidi muzikou. Půjčil si nemalé peníze na první gramofony, začal hrát v mnoha klubech a postupně i pražských radiích. Za doby účinkování si časem získal velkou základnu fanoušků a v současné době patří mezi team STUDIA 54.

Před headlinerem vystoupí legenda, hudební srdcař a milovník energické muziky DJ Enrico. Ke svému nicku přišel na Kanárských ostrovech. Za 20 let hraní vystoupil na parties a festivalech jako jsou Amnesia Ibiza LaTroya a Espuma, Creamfields, Pleasure Island Open Air, Mácháč, Svojšice a další. V ČR a SK hrál ve všech  známějších klubech a vystoupil po boku hvězd jako Tiesto, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Axwell, Sebastion Ingrosso, N.E.R.V.O., Dirty South, Richard Durand, Circulation nebo Paul Oakenfold. Majitel legendárního pražského after clubu STUDIO 54 a nově i producent říká:  „Nemám oblíbený label ani producenty, tracky vybírám podle energie a náboje, které obsahují.“

Party zakončí plzeňský rodák, který si díky svým energetickým setům, plných nápadů a hutných beatu vytvořil vlastní sound, díky kterému se stal objevem roku 2011 v rámci eventu hledání nových talentů ve vyhlášeném Plzeňském klubu PH+. Jmenuje se DJ Millan Weekender a kromě Djingu se věnuje také vlastní produkci, remixům a velmi oblíbeným mash-up(ům). Pravidelně dostává prostor pro svoji produkci na Pražském Seejay Radiu v pořadu Music Toaster.  Stává se rezidentem luxusního Plzeňského klubu Pantheon a vystupuje na všech velkých akcí v západních Čechách.

Odkazy:

www.djantoine.com

www.celebration.sk

Fotky a videa

Facebook