Citadela Carl Cox presented by Gambrinus Excelent

Citadela Carl Cox presented by Gambrinus Excelent
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Změna místa konání

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Taneční / Elektronická hudba. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Steve Aoki (US)

Support: Matamar, Richard Reynolds, John Noah

SaSaZu, Praha 7

31.01.2018

Maya Jane Coles (UK)

Roxy, Praha 1

02.02.2018

Výhodný nákup

Cena: viz. níže

11. října 2013 Citadela přivítá osobnost, která představuje synonymum pro zábavné techno od Ibizy až po Tokio, legenda tvořící dějiny taneční hudby. Exkluzivní host – CARL COX! Citadela se přesouvá do Kajot arény!

Citadela se přesouvá do Kajot arény!

Vzhledem k současné situaci komplexu Bobycentrum, který je již od půlky července zavřený a odpojený od dodávek elektřiny, plynu a vody, jsme nuceni přesunout říjnovou party Citadela do brněnské zmodernizované Kajot arény, nabízející komfortní zázemí pro kulturní akce všeho druhu, která se nachází v těsné blízkosti samotného centra i hlavního nádraží. Termín akce se nemění, čili zakoupené vstupenky na 11. října zůstávají v platnosti. Více viz. níže.

 

Vstupné:

STANDARD první vlna | 490 Kč (vyprodáno)
STANDARD druhá vlna | 590 Kč (vyprodáno)
STANDARD třetí vlna | 690 Kč (vyprodáno)
STANDARD čtvrtá  vlna | 790 Kč (do vyprodáni)

 

VÝHODY VIP & VIP GOLD

Pokud si chcete užít tuto ojedinělou akci z pohledu VIP návštěvníka, je vám k dispozici zakoupení vstupenky v hodnotě 990 Kč (vyprodáno) a 1190 Kč (vyprodáno, avšak vzhledem k pohodlnosti této sorty návštěvníků je maximální počet VIP vstupenek stanoven na „vyvolených“ 250 kusů.

Výhody VIP zóny:

VIP zóna před pódiem (1. řada)

VIP zóna z boku pódia s barem, sedačkovým sezením a výhledem 

VIP vstup z ulice Poříčí bez čekání (privátní vstup)

ZDARMA šatna

bary s VIP servisem a party cateringem

 

Pro všechny, kteří již nyní vědí, že si chtějí party užít na 1000% a přitom se po skončení akce nedivit nad útratou na barech, a kteří chtějí mít party vyloženě “TOP” a neohlížet se na své finanční možnosti, nabízíme k zakoupení 100 ks VIP GOLD vstupenek, které zahrnují:

  • neomezená konzumace ALKO / NEALKO nápojů kompletního sortimentu od 19:00 do 07:00
  • VIP GOLD zóna před pódiem  (1. řada)
  • VIP GOLD zóna z boku pódia s barem, sedačkovým sezením a výhledem 
  • možnost navštěvovat VIP zónu
  • VIP GOLD vstup z ulice Poříčí bez čekání 
  • ZDARMA šatna
  • ovocný bar zdarma
  • catering bar zdarma

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Citadela se přesouvá do Kajot arény!

Vzhledem k současné situaci komplexu Bobycentrum, který je již od půlky července zavřený a odpojený od dodávek elektřiny, plynu a vody, jsme nuceni přesunout říjnovou party Citadela do brněnské zmodernizované Kajot arény, nabízející komfortní zázemí pro kulturní akce všeho druhu, která se nachází v těsné blízkosti samotného centra i hlavního nádraží. Termín akce se nemění, čili zakoupené vstupenky na 11. října zůstávají v platnosti.

Rozhodnout se pro tak razantní krok pro nás samozřejmě nebylo jednoduché, avšak nastalé okolnosti nám, v zájmu hladkého průběhu akce, nedaly jinou šanci. Někteří z vás zajisté během posledních měsíců zaznamenali rozruch, který se ohledně komplexu Bobycentrum v médiích rozpoutal. Celou causu od začátku podrobně mapuje například zpravodajství České televize, které 31. července přineslo jako první zprávu o tom, že Bobycentrum je zavřené a odpojené od energií. Dle původních informací měly být dluhy za energie splaceny majitelem během několika týdnů, začátkem září se však z dalších médií dozvídáme, že stav Bobycentra je neměnný. Množí se spekulace o tom kdy a jak bude prostor znovu otevřen, ovšem pořadatelé nasmlouvaných akcí nemohou dále čekat a oznamují přesun například koncertu Suzi Quatro a show Zdeňka Izera do náhradních prostor (zdroj: ČT).

Ani my si proto nedovolujeme hazardovat s konáním extrémně žádané akce v zadluženém a momentálně zavřeném komplexu, a proto přesouváme Citadelu do osvědčených prostor, které garantují hladký a komfortní průběh celé noci.

Takřka po deseti letech tak budete mít možnost slyšet legendu světové taneční scény Carla Coxe pod kruhovou střechou Kajot arény pravidelně nabízející pohodlné zázemí tisícům návštěvníků s veškerým vybavením, které se od moderní víceúčelové haly v roce 2013 očekává. Kompletní informace týkající se dopravy a parkování v okolí brněnského hokejového svatostánku naleznete na adrese: http://www.kajotarena.cz/

Věříme, že chápete důvody, které nás vedly k tomuto rozhodnutí směřujícímu k hladkému průběhu akce a těšíme se na viděnou 11. října na Citadele s Carlem Coxem v Kajot aréně!


Zdroje odkazující na současný stav Bobycentra:

http://www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-brno/zpravy/236571-ct-hotel-bobycentrum-je-zavreny-a-odpojeny-od-energii/

http://www.ceskatelevize.cz/zpravodajstvi-brno/zpravy/240362-bobycentrum-stale-zavrene-a-bez-elektriny/

http://brnensky.denik.cz/zpravy_region/bobycentrum-je-uz-dva-tydny-zavrene-zmenilo-jednatele-20130801.html

Fotky a videa

Facebook