Ohrožený druh Michala Horáčka

Ohrožený druh Michala Horáčka

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Abonentní cyklus: Radůza, L.Nová, R.Fišarová

Výhodný nákup

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

05.02.2018

Unikátní hudební projekt Michala Horáčka „Ohrožený druh“ ožívá ve formě jedinečných živých vystoupení! Premiéra ve Švandově divadle!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Textař Michal Horáček vypráví rád své obyčejně neobyčejné příběhy prostřednictvím výjimečných hlasů a osobností a pro tento účel zároveň s oblibou vyhledává nevšední a „neokoukané“ talenty. Při přípravách alba „Ohrožený druh“ tomu nebylo jinak – Michal Horáček pro něj „objevil“ sedm talentovaných zpěvaček a šanzoniérek, které zcela nevšedním a osobitým způsobem „vypráví své životní příběhy“ a dávají tak jedinečným způsobem nahlédnout do tajů ženské duše.

Album „Ohrožený druh“ se během krátké doby stalo skutečným hudebním fenoménem! Vzápětí po svém vydání se dostalo na první místo prodejní hitparády a stalo se nejprodávanějším albem závěru roku 2008. Zároveň získalo nejprestižnější hudební ceny: Deska roku pro nejprodávanější album roku 2008 (kategorie Skupina) a Album roku 2008 v rámci udílení hudebních cen Anděl 2008.

Inspirováni skvělými ohlasy na album „Ohrožený druh“ se jeho tvůrci rozhodli představit tento jedinečný projekt ve formě živých vystoupení. Během večera tak zazní nejen písně z tohoto alba, ale i další, s texty Michala Horáčka. A to vše v podání zpěvaček z „Ohroženého druhu“ Terezy Nekudové, Nadi Válové, Hany Robinson, Natálie Kocábové, Szidi Tobias, Lenky Nové a Věry Nerušilové, která se spolu s houslistkou Annou Mlinárikovou také ujme role průvodkyně večerem.

Facebook