Edith Django live

Edith Django live

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

O.Havelka a jeho Melody Makers - Bude to jinak!

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

26.11.2017

Szidi Tobias& band – Sedmoláska

Studio DVA divadlo, Praha 1

28.11.2017

EDITH DJANGO LIVE, začaly svoji kariéru v roce 2010. Věnují se francouzskému chansonu s romským nádechem jazzu. Toto seskupení hraje i tradiční romské písně.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

EDITH DJANGO LIVE, začaly svoji kariéru v roce 2010. Věnují se francouzskému chansonu s romským nádechem jazzu. Toto seskupení hraje i tradiční romské písně. Petr Korman - hrál v koprodukci s Davidem Kollerem v projektu PUSA, s Vlastou Třešnákem, Fušanem Kleinem, Tomášem Vorlem Gabriela Fritschová - vystudovala pražskou konzervatoř, hostovala v muzikálech Evita, Starci na chmelu, Galielo. nyní věnuje převážně chansonu. Petr a Honza Surmajovi - hráli společně v Gipsy.cz.

EDITH DJANGO LIVE se vrátí přímo ze svého farncouzského turné do www.martiniccafe.cz

Facebook