Sinatrology Swing Gala

Sinatrology Swing Gala
E-Ticket
Co je E-Ticket?

Přidaný koncert

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Valašské divadelní léto: Václav Neckář & Bacily

Valašské divadelní léto

Valašské muzeum v přírodě, Rožnov pod …

19.08.2018

Velká swingová noc s Original Vintage Orchestra

klub Lávka, Praha

27.08.201816.09.2018

Milovníkům swingu nabídne koncertní show Sinatrology slavné sinatrovské evergreeny v původních ale i zbrusu nových aranžmá, písně z repertoáru Frankových přátel – zpěváků Deana Martina a Sammyho Davise Jr., swingové novinky ze Smigmatorových alb Swing Is Back a Time To Swing a své největší hity převlékne do swingového hávu i Ewa Farna.

Předprodej na odpolední akci byl v síti Ticketpro již ukončen, děkujeme.

VEČERNÍ PŘEDSTAVENÍ JE VYPRODÁNO.

JEŠTĚ JE MOŽNO ZAKOUPIT VSTUPENKY NA ODPOLEDNÍ PŘEDSTAVENÍ OD 14,00.

Z důvodu velkého zájmu byl zahájen předprodej přidaného koncertu, který se uskuteční 3.12.2017 od 14 hodin.


V ceně vstupenky ke stolu je občerstvení (na každém stole bude připraveno: 1 láhev prosecco 0,7L, 1 láhev whisky Glenfiddich single malt 12letá 0,7L, 2x láhev Mattoni 0,7L) - orientační plánek umístění stolů na ploše viz. obrázek níže


SWINGOVÁ NOC

Po koncertě můžete v rámci Swingové noci (21:30 – 02:00) pokračovat v zábavě ve stylu velkých amerických casin, u hracích stolů Falešných hráčů www.falesni-hraci.cz, při degustaci prémiových bourbonů, whisky a koňaků. Přichystán bude rovněž večerní raut a na taneční parket Vás vyzvou špičkoví swingoví tanečníci za doprovodu jedinečného elektroswingového dua MALALATA www.malalata.sk. Během Swingové noci se budete moci potkat s protagonisty koncertu Sinatrology.

 

V případě zájmu o vstupenky na Swingovou noc pište, prosím, na vstupenky@sinatrology.com.

 

Vstupenky na Swingovou noc si můžete zakoupit ve dvou kategoriích:

 

  1. vstupné na Swingovou noc spojené s malým občerstvením  500 Kč
  2. vstupné na Swingovou noc spojené s večerním rautem formou all you can eat&drink (voda, pivo, víno) 1500 Kč  

KAPACITA OMEZENA!

 

V případě zájmu o vstupenky na Swingovou noc pište, prosím, na vstupenky@sinatrology.com.

 

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Sinatrology – Swing Gala 2017

3. prosince, 19:00 h. a 14:00 h., Praha – Lucerna, velký sál

Mezinárodní hudební projekt Sinatrology, který v uplynulých letech navštívilo přes 12.000 milovníků swingu vstupuje do své třetí sezóny. Stejně jako v předešlých ročnících i tentokrát přichází jeho tvůrce - swingový zpěvák, producent a neúnavný propagátor velkého amerického zpěvníku Jan Smigmator se zbrusu novou koncertní show! Po jeho boku se v doprovodu RTV Big Bandu Felixe Slováčka představí i letos celá řada exkluzivních hostů. Pozvání přijali britský swingař Mitch Winehouse (otec Amy Winehouse), zpěvačka Ewa Farna, altsaxofonistka Markéta Smejkalová, taneční skupina Pop Balet a další.

Vyznavačům swingu a jazzových standardů nabídne koncertní show Sinatrology slavné sinatrovské evergreeny v původních ale i zbrusu nových aranžmá, písně z repertoáru Frankových přátel – zpěváků Deana Martina a Sammyho Davise Jr., swingové novinky ze Smigmatorových alb Swing Is Back a Time To Swing a své největší hity převlékne do swingového hávu i Ewa Farna.

Letos poprvé se galakoncert Sinatrology uskuteční ve velkém sále pražské Lucerny, kam jazz, swing a jedinečný zvuk big bandu odjakživa neodmyslitelně patřily. Zatímco v předchozích letech zavítal Jan Smigmator v doprovodu Slováčkova RTV Big Bandu s koncertní show Sinatrology do několika českých měst, ročník 2017 se pořadatelé rozhodli pojednat jako „One Night Only“. Hlavní město tak bude 3. prosince lákat nejen na předvánoční atmosféru a tradiční trhy, ale i na jedinečný swingový galavečer.

Repertoár: New York, New York, Strangers In The Night, Come Fly With Me, You Make Me Feel So Young, Mack The Knife, There Will Never Be Another You, I’ve Got You Under My Skin, Fly Me To The Moon, My Way a další.

Hity Franka Sinatry navíc legendární Lucernu promění ve staré dobé Las Vegas, kde si mohou návštěvníci koncert vychutnat nejen v klasických divadelních řadách, ale také u kulatých stolečků, se sklenkou vynikajícího bourbonu, lahví šampaňského, vybranými delikatesami a to vše v kruhu svých přátel. Přesně tak, jak to míval swingový král nejraději.

 

SWINGOVÁ NOC

Po koncertě můžete v rámci Swingové noci (21:30 - 02:00) pokračovat v zábavě ve stylu velkých amerických casin, u hracích stolů Falešných hráčů www.falesni-hraci.cz, při degustaci prémiových bourbonů, whisky a koňaků. Přichystán bude rovněž večerní raut a na taneční parket Vás vyzvou špičkoví swingoví tanečníci za doprovodu jedinečného elektroswingového dua MALALATA www.malalata.sk. Během Swingové noci se budete moci potkat s protagonisty koncertu Sinatrology.

Vstupenky na Swingovou noc si můžete zakoupit ve dvou kategoriích:

A. vstupné na Swingovou noc spojené s malým občerstvením 500 Kč

B. vstupné na Swingovou noc spojené s večerním rautem formou all you can eat&drink (voda, pivo, víno) 1500 Kč

KAPACITA OMEZENA!

Fotky a videa

Facebook