Marta Kubišová turné Marta Naposledy

Marta Kubišová vystoupí v rámci svého posledního turné Marta Naposledy v pražské Lucerně, kde začínala se svou pěveckou kariérou. Hosté: Václav Neckář, Aneta Langerová

Termíny a místa konání:

Lucerna - Velký sál, Praha | Zobrazit na mapě

27.10.2017 19:00 Lucerna - Velký sál Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Marta Kubišová vystoupí v rámci svého posledního turné Marta Naposledy v pražské Lucerně, kde začínala se svou pěveckou kariérou. Do Lucerny se dále vrátila i po pádu komunismu a nyní se zde rozloučí s kariérou. Marta není jen skvělá zpěvačka, ale i vlastenka, která se do historie naší země zapsala i svým politickým rázem, kdy stála za svržením komunismu v roce 1989 a byla mluvčí Charty 77. Koncert v pražské Lucerně bude největším koncertem z celého turné.

Facebook