Marta Kubišová turné Marta Naposledy

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Velká swingová noc s Original Vintage Orchestra

klub Lávka, Praha

25.02.201825.03.2018

Adéla Zejfartová & Sunny Swing Trio

Jazzboat, Praha

09.03.201827.03.2018

Marta Kubišová vystoupí v rámci svého posledního turné Marta Naposledy v pražské Lucerně, kde začínala se svou pěveckou kariérou. Hosté: Václav Neckář, Aneta Langerová
VYPRODÁNO

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Marta Kubišová vystoupí v rámci svého posledního turné Marta Naposledy v pražské Lucerně, kde začínala se svou pěveckou kariérou. Do Lucerny se dále vrátila i po pádu komunismu a nyní se zde rozloučí s kariérou. Marta není jen skvělá zpěvačka, ale i vlastenka, která se do historie naší země zapsala i svým politickým rázem, kdy stála za svržením komunismu v roce 1989 a byla mluvčí Charty 77. Koncert v pražské Lucerně bude největším koncertem z celého turné.

Facebook