Velká swingová noc s Original Vintage Orchestra

Velká swingová noc s Original Vintage Orchestra
Profesionální big band Petra Kroutila, který patří mezi swingovou špičku v ČR představuje energií nabitou hudební show na romantickém místě u Karlova mostu s nádherným výhledem na osvětlený pražský Hrad.

Termíny a místa konání:

klub Lávka, Praha | Zobrazit na mapě

25.6.2018 19:30 Klub Lávka Vstupenky
27.8.2018 19:30 Klub Lávka Vstupenky
16.9.2018 19:30 Klub Lávka Vstupenky
Délka představení: 2 hodiny a 15-ti minutová přestávka. Otevřené sezení bez číslování sedadel. Vstup do sálu bude umožněn od 19:00.

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketmaster Česká republika, a.s. neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Profesionální big band Petra Kroutila, který patří mezi swingovou špičku v ČR představuje energií nabitou hudební show v předvečer prvního máje na romantickém místě u Karlova mostu s nádherným výhledem na osvětlený pražský Hrad.
Těšit se můžete na krásné skladby Duke Ellingtona, Binga Crosbyho i divoké rytmy moderních hitů ve swingovém aranžmá, např. Counting Star od One Republic, Valerie od Amy Winehouse, Ex’s and Oh’s od Elle King. Jedinečné jsou swingové covery českých hitů, které diváci milují – Pražský výběr, Kabáti, Tři Sestry, Visací zámek.
Hlavními sólisty večera budou Petr Kroutil, Hot Sisters a Chuck Wansley. Pro každý koncert si kapela připravuje nové skladby jako překvapení. Moderátorem večera bude režisér Jiří Vejdělek (např. Účastníci zájezdu, Václav nebo Ženy v pokušení).

Fotky a videa

Facebook