Velká swingová noc s Original Vintage Orchestra

Velká swingová noc s Original Vintage Orchestra
Profesionální big band Petra Kroutila, který patří mezi swingovou špičku v ČR představuje energií nabitou hudební show na romantickém místě u Karlova mostu s nádherným výhledem na osvětlený pražský Hrad.

Termíny a místa konání:

klub Lávka, Praha | Zobrazit na mapě

25.3.2018 19:30 Klub Lávka Vstupenky
25.6.2018 19:30 Klub Lávka Vstupenky
27.8.2018 19:30 Klub Lávka Vstupenky
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Profesionální big band Petra Kroutila, který patří mezi swingovou špičku v ČR představuje energií nabitou hudební show v předvečer prvního máje na romantickém místě u Karlova mostu s nádherným výhledem na osvětlený pražský Hrad.
Těšit se můžete na krásné skladby Duke Ellingtona, Binga Crosbyho i divoké rytmy moderních hitů ve swingovém aranžmá – Counting Star od One Republic, Valerie od Amy Winehouse. Hlavními sólisty večera budou Petr Kroutil, Hot Sisters a Chuck Wansley.
Jedinečné jsou swingové covery českých hitů, které diváci milují – např. Stánky od bratrů Nedvědů nebo Pražáků je tu hej od Pražského výběru.
Pro každý koncert si kapela připravuje nové skladby jako překvapení.
Místa jsou k sezení i k tanci.
Moderátorem večera bude režisér Jiří Vejdělek (např. Účastníci zájezdu, Václav nebo Ženy v pokušení).

Fotky a videa

Facebook