Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Swingová tančírna

Nový Šaldorf - Obecní sál, Znojmo

20.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Benefiční koncert pro české „děti ulice“ a László Sümegha, který se jim snaží 21 let pomáhat. Večer uvedou Saskia Burešová & Arnošt Goldflam.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Projekt Šance pomáhá nejchudším z nejchudších – českým „dětem ulice“. Přestože je naše pomoc o emocích, o soucitu a  lidské laskavosti, z dlouholeté zkušenosti víme, co mladí lidé na ulici postrádají především.Není to oblečení, jídlo, a dokonce ani střecha nad hlavou… schází jim hlavně životní, sociální a pracovní návyky – a to je naše motto: není umění někomu v nouzi dát najíst, ale naučit ho na jídlo si vydělat. Jednoduše – pomáháme „dětem ulice“ postavit se na vlastní nohy.

Nákupem vstupenek Projekt Šance nejen podpoříte, ale užijete si koncert s výbornými muzikanty i skvělou atmosféru v Obecním domě v Praze.

Fotky a videa

Facebook