Michal Horáček – Recitál Mezi námi

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Abonentní cyklus: Radůza, L.Nová, R.Fišarová

Výhodný nákup

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

05.02.2018

Žádaný recitál Mezi námi Michala Horáčka se vrací po třech letech do Brna. Písně oceňovaného textaře rozezní prostory Sonocentra v Brně. Recitál se uskuteční 27.4.2014 od 19,30 hodin a Michala Horáčka na podiu doplní Ondřej Ruml, František Segrado a Lenka Nová, v doprovodu kvartetu Mateje Benka.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Michal Horáček – recitál Mezi námi

Účinkují: Lenka Nová, František Segrado, Ondřej Ruml

 

Žádaný recitál Mezi námi Michala Horáčka se vrací po třech letech do Brna. Písně oceňovaného textaře rozezní prostory Sonocentra v Brně. Recitál se uskuteční 27.4.2014 od 19,30 hodin a Michala Horáčka na podiu doplní Ondřej Ruml, František Segrado a Lenka Nová, v doprovodu kvartetu Mateje Benka.

Michal Horáček se vám osobně představí spolu se svými hosty v hudebním pořadu s vyprávěním o své tvorbě a s písněmi, které spoluvytvářel. Celý večer je rozvržen na tři části. V jedné představí autor textů spolupráci se skladatelem Petrem Hapkou, v další svůj úspěšný recitál Kudykam a ve třetí svůj poslední ucelený autorský projekt Český kalendář.

 

Fotky a videa

Facebook