Barbora Swinx Boys

Barbora Swinx Boys

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Swingová tančírna

Nový Šaldorf - Obecní sál, Znojmo

20.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Svůdný swing jedné z nejkrásnějších českých hudebnic. Barbora Řeháčková, kritiky přirovnávána k Elle Fitzgerald, má rytmus jednoduše v krvi. Mimo jiné byla vyhlášena nejkrásnější jazzovou divou České republiky, a že půvab se neskrývá v jen její tváři, Vás přesvědčí pouhých pár vteřin na jejím koncertě.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Od roku 1999, kdy si poprvé zazpívala s kolegy z orchestru SČF ve skupině Clarinet Society při jam sessionu několik jazzových standardů, je Barbora Řeháčková dobře etablovanou a uznávanou jazzovou zpěvačkou. A brzy po té již zpívala s našimi předními hudebníky i jazzmany: Petrem Maláskem, Vítem Fialou a dalšími Radimem Linhartem, Petrem Kroutilem, Ondřejem Kabrnou, Michalem Hejnou, Imranem Musou Zangim, Františkem Kopem, Svatoplukem Košvancem, Vladimírem Žižkou, Zdeňkem Zdeňkem, Jiřím Růžičkou, Janem Jiruchou a dalšími – na českých i zahraničních jazzových pódiích.

V letech 2008 – 2011 žila v Řecku a pro hudební působení užívala pseudonym Barbora Mindrinu. Pod tímto pseudonymem vydala své úspěšné debutové album CLOSE TO YOU se svým novým orchestrem (15 členů) a hostem Chantal Poullain.

Miluje Ellu Fitzgerald a její písně Barboře pomohli vybudovat repertoár včetně vlastního uměleckého stylu. Během své jazzové kariéry měla možnost vystupovat i s hvězdami českého jazzového nebe. Na jednom podiu se sešla i se zpěvačkou Vlastou Průchovou, Evou Pilarovou, Petrou Janů a zpěvákem Peterem Lipou aj. Dále pak spolupracovala s bandem Felixe Slováčka, Swingbandem Ferdinanda Havlíka, Bohemia Bigbandem Bohuslava Volfa a vokálním kvartetem The Swings. V současné době je nedílnou součástí Petr Kroutil Orchestra, kde dostává významný prostor rozvinout svůj improvizační talent s důrazem na latinsko-americkou hudbu. Jako členka tohoto orchestru již zazářila na mnoha českých i světových jazzových festivalech. Její četná německá vystoupení jsou finančně podporována německou bankou Sachsen Bank.

Tradičně každý rok je ozdobou závěrečných koncertů Československého festivalu – Přerovské jazzové dny.

V minulosti bývala pravidelnou sólistkou koncertů pro pana prezidenta Václava Klause Jazz na Hradě. Z těchto koncertů ze Španělského sálu vznikly další dvě nahrávky (Multisonic). Protože si pan prezident tuto jazzovou divu velice oblíbil, je naprosto logické, že její zpěv nemohl chybět na většině ze křtů jeho knih.

Realizovala projekt Porgy and Bess (G.Gershwin) a společně zpívala s černošským zpěvákem Lee Andrew Davisonem za doprovodu Severočeské filharmonie Teplice (dir. Alexandr Apolín), Filharmonie Hradec Králové (dir. Miriam Němcová), Jihočeské komorní filharmonie – České Budějovice (dir. Stanislav Vavřínek),Brněnské filharmonie (dir. Jakub Klecker), Filharmonie Bohuslava Martinů ve Zlíně (dir. Stanislav Vavřínek), Moravské filharmonie v Olomouci (dir.Petr Chromčák)atd. Tento projekt zazněl i v Divadle Hybernia za doprovodu Filmového orchestru (dir.Jiří Korynta) . V rámci tohoto projektu spolupracovala i s Heroldovým kvartetem. Společně s Vítem Fialou vytvořili vzpomínkový večer Vlasty Průchové například na Jazzovém festivalu v Dubé.

V roce 2012 byla vyhlášena portálem Super.cz za nejkrásnější jazzovou divu České republiky.V roce 2013 s Petr Kroutil Orchestra vydala své čtvrté CD, na kterém se významnou měrou podílela i autorsky.

Facebook