Rozvrkočení: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Rozvrkočení: Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Abonentní cyklus: Radůza, L.Nová, R.Fišarová

Výhodný nákup

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

05.02.2018

Koncertní show věnovaná 110. výročí narození tří legend úsvitu naší moderní populární hudby!
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Koncertní show věnovaná 110. výročí narození tří legend úsvitu naší moderní populární hudby!

 

Když jsem před časem avizoval našim fanouškům, návštěvníkům našich koncertů i koncertním pořadatelům, že pro sezónu 2005/2006 chystám se svým orchestrem Melody Makers koncertní show, která bude věnována tvorbě Jaroslava Ježka a pánů Voskovce a Wericha, všichni byli nadšeni. Dělalo mi to velkou radost, dokonce musím říci, že tak pozitivní reakce jsem snad ani nečekal. Je to důkaz, že písničky V+W+J stále mají lidem co říct, pořád je baví. Jejich nadčasové kvality nejsou jen lahůdkou pro odborníky, ale svým vtipem, nápaditostí a hlavně neodolatelným humorem oslovují nejširší publikum. Takže jsme se (my fandové písní Osvobozeného divadla) konečně dočkali - v roce 2015 uplynulo 110 let od narození Jiřího Voskovce a Jana Wericha a v roce 2016 slavíme stejné výročí v případě Jaroslava Ježka. To je pochopitelně ten nejlepší důvod se k jejich dílu znovu vrátit a věnovat mu patřičnou pozornost. Zkrátka nejlépe oslavíme legendy české populární kultury tím, když uděláme vše proto, "aby byla sranda", jak s oblibou definovali účel svého celoživotního úsilí právě pánové Voskovec+Werich…uvedl Ondřej Havelka.

Facebook