18. Festival swingové hudby: Bratislava Hot Serenaders, Nothing But Swing

18. Festival swingové hudby: Bratislava Hot Serenaders, Nothing But Swing

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Rhapsodie v Modrém pokoji - O.Havelka a jeho Melody makers

Městská knihovna, Praha 1

17.01.2018

Swingová tančírna

Nový Šaldorf - Obecní sál, Znojmo

20.01.2018

Bratislava Hot Serenaders – host Milan Lasica , Nothing But Swing – host Juraj Bartoš. Národní dům na Vinohradech na podzim jako již tradičně otevře své brány všem milovníkům swingové a jazzové hudby. Letošní, již 18. ročník Festivalu swingové hudby, se uskuteční ve dnech 11. - 12. listopadu 2015.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Národní dům na Vinohradech na podzim jako již tradičně otevře své brány všem milovníkům swingové a jazzové hudby. Letošní, již 18. ročník Festivalu swingové hudby, se uskuteční ve dnech 11. - 12. listopadu 2015.

Druhý den festivalu vystoupí BRATISLAVA HOT SERENADERS se svým hostem MILANEM LASICOU.

V roce 1994 tento orchestr a jeho sólisté, nyní již orchestr světového renomé, vyhráli festival zasvěcený hudbě 20. a 30. let ve francouzském Saint Raphael, kde získali cenu Sidney d’ Or. Pravidelně účinkují doma i v zahraničí na samostatných koncertech i jazzových festivalech. Orchestr patří mezi jedno z mála úzce vyprofilovaných hudebních těles na Slovensku. Od svého založení v roce 1992 se jeho obsazení téměř nemění a osmnáct nadšenců se pravidelně střetává ve svém volném čase bez jediné přestávky.

NOTHING BUT SWING je trio hlásí k tradici a hudebnímu odkazu významné generace jazzových hudebníků 40. a 50. let minulého století, jako byli Lester Young, Bud Powell, Charlie Parker a další.

Svojí tvorbou však kapela daleko přesahuje hranice 50. let. Výrazný muzikantský potenciál členů tria jim umožňuje pracovat s vlivy vážné hudby, etnického folklóru stejně tak moderního jazzu, které je ve velké míře ovlivňují jak při tvorbě vlastních skladeb, tak při aranžování a interpretaci existujících písní

Jako host vystoupí legendární hráč na trubku JURAJ BARTOŠ.

 

První den festivalu:

Největší hvězdou prvního festivalového večera bude STACEY KENT, jejíž hlas si oblíbil třeba i herec Clint Eastwood, na jehož 70. narozeninách vystoupila. A vokální hudební skupina SKETY

Fotky a videa

Facebook