18. Festival swingové hudby: Stacey Kent & Band, Skety

18. Festival swingové hudby: Stacey Kent & Band, Skety

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Abonentní cyklus: Radůza, L.Nová, R.Fišarová

Výhodný nákup

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

05.02.2018

Národní dům na Vinohradech na podzim jako již tradičně otevře své brány všem milovníkům swingové a jazzové hudby. Letošní, již 18. ročník Festivalu swingové hudby, se uskuteční ve dnech 11. - 12. listopadu 2015.
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Národní dům na Vinohradech na podzim jako již tradičně otevře své brány všem milovníkům swingové a jazzové hudby. Letošní, již 18. ročník Festivalu swingové hudby, se uskuteční ve dnech 11. - 12. listopadu 2015.

 

Největší hvězdou prvního festivalového večera bude STACEY KENT, jejíž hlas si oblíbil třeba i herec Clint Eastwood, na jehož 70. narozeninách vystoupila.

Stacey Kent vystihl hudební časopis Bang & Olufsen Magazine slovy: „Její hlas je někdy šepotem, někdy uklidňujícím pohlazením, někdy nadšeným výkřikem; ale ať už je vyjádření či nálada jakákoliv, mají jednotliví posluchači často pocit, že Staceyin zpěv je určen jen a jen pro jejich uši.“ O tom, že její zpěv baví posluchače bez ohledu na věk či národnost, svědčí nejen vyprodané haly a kluby po celém světě, ale i složení jejích fanoušků. Často se na koncertech objevují posluchači napříč generacemi.

Stacey Kent se pyšní několika oceněními BBC Jazz Awards včetně cen za nejlepší vokály či album. Deska The Boy Next Door z roku 2003 se stala zlatou ve Francii. Pozdější Breakfast On The Morning Tram pak získalo platinovou desku ve Francii, zlatou v Německu a Stacey za něj byla nominována na cenu Grammy v kategorii Nejlepší vokální jazzové album. Od vydání prvního alba Close Your Eyes (1997), dosáhla obrovského úspěchu u kritiků i fanoušků. Její neotřelé a emotivní ztvárnění nejlepších love songů 20. století si získalo všechny. Bylo to ale vystoupení v CBS Sunday Morning v roce 1999, díky kterému se Staycey dostala do povědomí široké veřejnosti. Od té doby její kariéra začala raketově růst a vystupovala na všech zásadních světových festivalech a v koncertních halách od Taipei Chiang Kai-shek Concert Hall přes Carnegie Hall po pařížskou Olympii.

Vokální hudební skupina SKETY je složená z mladých českých jazzových zpěváků a muzikantů, kteří se hudbě věnují naplno a profesionálně. V červenci loňského roku sextet obdržel Zlatý diplom a prestižní ocenění The Ward Swingle Award v kategorii Jazz na mezinárodní soutěži Vokal Total v rakouském Grazu.

Všichni hudebníci se věnují svým vlastním hudebním projektům, kapelám a bigbandům, ale společné zpívání a-cappella je pro ně nejvyšší hudební metou.

 

Druhý den festivalu vystoupí :

BRATISLAVA HOT SERENADERS: host MILAN LASICA a NOTHING BUT SWING: host JURAJ BARTOŠ - legendární hráč na trubku.

Fotky a videa

Facebook