Swingová tančírna s Ondřejem Havelku a jeho Melody Makers

Swingová tančírna s Ondřejem Havelku a jeho Melody Makers

ZMĚNA PŘEDSTAVENÍ na SATURNIN

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Abonentní cyklus: Radůza, L.Nová, R.Fišarová

Výhodný nákup

ŠKODA Muzeum, Mlada Boleslav

05.02.2018

Vážení příznivci Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers, milovníci swingu a tance, dovolujeme si Vás upozornit, že jsme se - pod tlakem veřejnosti - rozhodli změnit večerní program soboty 11. 7. 2015. Místo avizované (a Vámi zakoupené) Swingové tančírny s Ondřejem Havelkou a jeho Melody Makers jsme nuceni nasadit další představení Saturnin, neboť zájem je skutečně obrovský a předčí i naše očekávání…
POZOR ZMĚNA: Místo původního představení Tančírna, se dne 11.7.2015 hraje představení SATURNIN!!! Vstupenky zůstávají v platnosti. V případě zájmu vám budou vstupenky vráceny v místě zakoupení. Děkujeme za pochopení.Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Vážení příznivci Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers, milovníci swingu a tance, dovolujeme si Vás upozornit, že jsme se - pod tlakem veřejnosti - rozhodli změnit večerní program soboty 11. 7. 2015. Místo avizované (a Vámi zakoupené) Swingové tančírny s Ondřejem Havelkou a jeho Melody Makers jsme nuceni nasadit další představení Saturnin, neboť zájem je skutečně obrovský a předčí i naše očekávání… Věříme, že se proto na nás nebudete zlobit, a to i s tím ohledem, že po představení se orchestr Melody Makers společně s p. Havelkou vrátí na scénu a budou hrát i k tanci, takže o možnost zatančit si s Melody Makers rozhodně nepřijdete…!

S díky za pochopení
Vaši Melody Makers

P.S. Vaše vstupenky samozřejmě zůstávají v platnosti, není nutno je vyměňovat. Budete-li je však chtít vrátit, pak i tato možnost tu je - kontaktujte pracovníky společnosti Ticketpro, kteří Vám poradí, jak na to.

Facebook