Láďa Kerndl 70

Láďa Kerndl 70

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Swingová tančírna

Nový Šaldorf - Obecní sál, Znojmo

20.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

NAROZENINOVÝ KONCERT V DEN 70. NAROZENIN Ladi Kerndla. Lada Kerndl se svým orchestrem a s Big Bandem Brno. Hosté: lona Csáková, Roman Horký,Roman Matal - step a další. Moderuje Ladislav Běhůnek. Před koncertem proběhne výstava fotografií a plakátů Lada Kerndl 70. Na koncertě bude pokřtěno nové Cd YOU a Kniha ,,Kariera na druhý dech ,,
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce


LAĎA KERNDL 70.

NAROZENINOVÝ KONCERT V DEN 70. NAROZENIN Ladi Kerndla .
Lada Kerndl se svým orchestrem a s Big Bandem Brno.
Hosté: lona Csáková, Roman Horký,Roman Matal - step a další.
Koncert moderuje Ladislav Běhůnek.
Před koncertem proběhne výstava fotografií a plakátů Lada Kerndl 70.
Na koncertě bude pokřtěno nové Cd YOU a Kniha ,,Kariera na druhý dech ,,
Vladimír "Laďa" Kerndl se narodil 16.května 1945 v Brně

Vystudoval střední průmyslovou školu strojní. Dále pak vystudoval hudební školu, ve které si zvolil obor klavír. Roku 1960 založil hudební skupinu Tomahawk. V roce 1970 přešel na profesionální dráhu zpěváka do orchestru Termiti kapelníka Jaroslava Řehánka. Později odtud přešel do kapely Leona Slezáka. V letech 1971 až 1984 jezdil spolu s orchestrem Leona Slezáka do Norska. Dále pak putoval na amerických výletních lodích. 13 komnata Vladimíra Kerndla . Koncert v den Kerndlových narozenin bude vyjímečný a můžete očekávat i vyjímečné hosty.

Pořadatel: http://www.ksmb.cz

Facebook