Michal Horáček - Mezi námi

Michal Horáček - Mezi námi

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

O.Havelka a jeho Melody Makers - Bude to jinak!

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

26.11.2017

Szidi Tobias& band – Sedmoláska

Studio DVA divadlo, Praha 1

28.11.2017

Nechte se pozvat Michalem Horáčkem na jedinečný večer…
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Básník a producent Michal Horáček představí po ročním úspěšném turné po České republice poprvé v Praze koncertní recitál Mezi námi. Dramaturgie večera se opírá o projekt zhudebněných villonských balad Český kalendář (Cena Anděl za nejprodávanější album roku 2013). Během večera Michal Horáček uvede také další písně, které za více než 30 let napsal spolu s Petrem Hapkou, Michaelem Kocábem, Jardou Trabandem Svobodou a dalšími autory.

Protagonisté recitálu jsou jeho dlouholetí dvorní interpreti Lenka Nová, František Segrado a Ondřej Ruml. Nově také Ruth Horáčková. Doprovodí je čtveřice jedinečných instrumentalistů, Petr Malásek (piano), Petra Malíšková (violoncello), Martin Lehký(basová kytara/kontrabas) a Josef Štěpánek (kytary). Slavnostního uvedení se dočká i nový projekt z dílny Michala Horáčka – album Segrado.

Nechte se pozvat Michalem Horáčkem na jedinečný večer…

Facebook