Rebelující dámy české hudby: Chantal Poullain & Trio Štěpána

Rebelující dámy české hudby: Chantal Poullain & Trio Štěpána

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

O.Havelka a jeho Melody Makers - Bude to jinak!

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

26.11.2017

Szidi Tobias& band – Sedmoláska

Studio DVA divadlo, Praha 1

28.11.2017

“Jsem herečka, ne zpěvačka,” zdůrazňuje často Chantal Poullain. Přesto jí baví zpívat a psát vlastní texty. “V divadle hraju různé postavy a příběhy, ale v šansonech jsem to já, Chantal, která chce něco sdělit.”
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Rebelující dámy české hudby

Chantal Poullain & Trio Štěpána Markoviče

“Jsem herečka, ne zpěvačka,” zdůrazňuje často Chantal Poullain. Přesto jí baví zpívat a psát vlastní texty. “V divadle hraju různé postavy a příběhy, ale v šansonech jsem to já, Chantal, která chce něco sdělit.” 

Zpívá francouzsky, ale každou píseň předem okomentuje. “Jde hlavně o text. Můj zpěv je spíš parlando,” říká s úsměvem Chantal Poullain, než začne zpívat svým hlubokým sexy hlasem a lahodnou francouzštinou. “Píseň Kolotoč (Le Carrousel) je o koloběhu všedních starostí, které máme neustále v hlavě. O životě, který se točí hrozně rychle a my chceme, aby se uklidnil. Ale kolotoč lásky - ten se musí točit pořád!” V písni Bla bla bla zase vzkazuje Chantal bulvárním žurnalistům, aby nezapomínali na novinářskou etiku. Základem koncertního repertoáru je album „Chansons“, které před pár lety nazpívala za doprovodu symfonického orchestru. Obsahuje známé šansony, které proslavili umělci jako Juliette Gréco či Serge Gainsboug. Dva texty napsala sama Chantal Poullain a mistrovsky je zhudebnil Dan Fikejz. Pro koncertní provedení všechny skladby upravil známý jazzový saxofonista Štěpán Markovič, který se představí i jako zpěvák v jediné česky zpívané skladbě. Je to duet Co s námi bude dál, který Chantal Poullain původně nazpívala s Oldřichem Kaiserem. Jazzové trio doplňuje pianista Ondřej Kabrna a kontrabasista Vít Švec. “Jsou to skvělí muzikanti,” jásá Chantal. “Teď chystáme nové cédéčko, na kterém nejen zpívám, ale podílím se i autorsky. Píšu další texty!”

Fotky a videa

Facebook