Marta Kubišová

Marta Kubišová

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

Swingová tančírna

Nový Šaldorf - Obecní sál, Znojmo

20.01.2018

Lenka Filipová a hosté

Sono Centrum, Brno

28.01.2018

Ikona české populární hudby Marta Kubišová dorazí se svým recitálem do Zámecké jízdárny Bechyňského zámku už za měsíc, ve čtvrtek 14. srpna. Koncert, během kterého ji doprovodí na klavír výtečný Karel Štolba
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Marta Kubišová už za měsíc v Bechyni! Recitál ikony české populární hudby v rámci Bechyňského kulturního léta se bude konat ve čtvrtek 14. srpna ve zdejší Zámecké jízdárně.  

Ikona české populární hudby Marta Kubišová dorazí se svým recitálem do Zámecké jízdárny Bechyňského zámku už za měsíc, ve čtvrtek 14. srpna. Koncert, během kterého ji doprovodí na klavír výtečný Karel Štolba, začne v 19:00.

Zbrusu nový filmový dokument o životě Marty Kubišové Magický hlas rebelky (režie Olga Sommerová) získal hlavní cenu diváků během letošního MFF v Karlových Varech.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět a slyšet recitál Marty Kubišové, ženy, jejíž hlas pro národ tolik znamenal a znamená, v unikátním prostřední Zámecké jízdárny. Zazní všechny její velké hity, ale i písně novější.

Zuzana Jarošová, pořadatelka Bechyňského kulturního léta ke koncertu dodává: „ Jsem velmi ráda, že se mi podařilo zajistit koncert Marty Kubišové do Bechyně, i přesto, že má velmi nabitý diář. Sama jsem několik jejích vystoupení viděla a musím přiznat, že při mnoha skladbách mi doslova běhá mráz po zádech. Jsou to vystoupení nabitá emocemi, paní Kubišová je skvělá zpěvačka a žena, která ještě navíc dokáže pomáhat potřebným v rámci její charitativní činnosti. Moc se na ni těším, bude to opravdu velký zážitek, který by si nikdo neměl nechat ujít.“

Fotky a videa

Facebook