Radka Fišarová Mon amour, mon ami

Radka Fišarová Mon amour, mon ami

Možná Vás zaujme jedna z následujících akcí, tato akce již proběhla.

Akce stejného žánru najdete v kategorii Swing / šanson. A nebo Vás třeba zaujme jedna z těchto dvou akcí.

O.Havelka a jeho Melody Makers - Bude to jinak!

Divadlo Bez zábradlí, Praha 1

26.11.2017

Szidi Tobias& band – Sedmoláska

Studio DVA divadlo, Praha 1

28.11.2017

Mon amour, mon ami
Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoli změnit ceny v síti TICKETPRO, a to bez udání důvodu. U rezervací platí cena platná v momentě úhrady. Změna programu, termínu a místa konání vyhrazena.

Ceny zahrnují konečnou cenu vstupenek včetně poplatků, avšak nezahrnují případné bankovní, transakční či poštovní poplatky nutné k doručení vstupenek.

Při nákupu vstupenky v minimální hodnotě 100 Kč můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

 

Za platnost a pravost vstupenek zakoupených mimo síť Ticketpro neručíme.

Seznam prodejních míst

Detaily akce

Recitál zpěvačky a muzikálové herečky Radky Fišarové, která si zaslouženě  vysloužila pojmenování „česká Edith“.

Divákům a příznivcům francouzského šansonu přináší vzpomínku na legendární zpěvačku Edith Piaf. V programu s neopakovatelnou atmosférou zazní slavné písně Edith Piaf.

2 otázky pro Radku Fišarovou

Na co se můžou diváci vašeho recitálu těšit?

V tomto tento den se mohou diváci a příznivci francouzského šansonu těšit na program, který vám zazpívám společně  s Jazztriem Vladimíra Strnada a smyčcovým Rubín kvartetem, zazní slavné skladby Edith Piaf vedle mnoha dalších z repertoáru např.M.Mathieu či Ch.Aznavoura.  V programu je také mnoho skladeb francouzské filmové hudby, a také vlastních autorských písní Radky Fišarové. Speciálním hostem bude běloruské Unlimited trio.

Kdy jste se poprvé setkala s repertoárem Edith Piaf a francouzskými šansony vůbec? Jak se vyvíjel váš vztah k této muzice?

Je to už přes deset let, co jsem dostala nabídku od Libora Vaculíka a Petra Maláska účinkovat v představení "Edith-vrabčák z předměstí" jako host plzeňského Divadla J.K. Tyla. To byl moment, kdy jsem se opravdu poprvé setkala s Edith Piaf a začala blíže poznávat tento hudební styl. Před těmi více než deseti lety jsem skutečně netušila, že se mi tak vryje pod kůži a že v šansonu v podstatě najdu sama sebe.

Facebook